Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Horizen įgauna populiarumą

betafencepanele ogrodzeniowe horizen wola kobylanska mili 2017 05 01 173 thumb640x480

Lenkai įsimylėjo horizontalius vartus ir plokštes

Dėl patrauklios išvaizdos ir gausių įrengimo galimybių mūsų naujoviška tvorų sistema mėgaujasi klientų susidomėjimu. Čia pateiksime keletą įgyvendinimų, kurie buvo pateikti nuosavų namų šeimininkams.

Horizen sistema, kurią rinkai pristatėme 2015 metų rudenį, yra labai dažnai pasirenkama žmonių, kurie siekia apsaugoti savo turtą ir tuo pačiu metu nori elegantiškos ir originalios tvoros. Dar svarbiau, kad Horizen plokštės ir vartai gali būti derinami su kitomis sistemomis, suteikiant klientui papildomų dizaino galimybių. Čia yra keletas įdomesnių sprendimų.

Pilna Horizen sistema

Akivaizdu, kad dažniausiai pasirenkama visa Horizen sistema. Ji apsupa turtą su homogenine tvora, kuri atrodo vienodai visame perimetre. Be to, dėka aukšto neskaidrumo plokštės ir vartų, valdos gyventojams užtikrinamas aukštas privatumo lygis.

Sprendimą pasirinko nuosavų namų šeimininkai Katovicuose ir Raiske.

Horizen su pagrindu

Tradiciškai Horizen plokštės ir vartai montuojami ant specialių stulpų, kurie yra tvirtinami tiesiai prie žemės. Tačiau taip pat galima parūpinti pagrindą po plokštėmis ir apmūrytas stulpais. Tai sustiprina originalų išdėstymo pobūdį, tuo pačiu metu garantuojant saugumą ir privatumą.

Chełmeko, Modlnico ir Gilowice klientai pasirinko Horizen plokščių ir betoninių pamatų derinį.

Horizen kartu su kitomis sistemomis

Įdomus pasirinkimas yra kelių sistemų suderinimas vienoje nuosavybėje. Aplink privatų namą Modlnicoje, mūsų klientas prijungė Nylofor 3D plokštes, o įėjimas ir vartai buvo paimti iš Horizen sistemos.

Namo šeimininkai iš Osvencimo nusprendė panaudoti Zenturo gabionines sienas, kad padarytų tvoros kampus. Likusi dalis yra pagaminta iš Horizen plokščių.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika