Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

"Horizen" tvėrimo sistema: madinga ir saugi

betafence brama przesuwna horizen set small thumb640x480

Ieškote patrauklaus aptvėrimo, atitinkančio dabartines tendencijas? Kodėl nepabandžius "Betafence" ir jos "Horizen" sistemos?

Pilna sistema

Kalbant apie madas tvorų pasaulyje, tai jos nesikeičia drastiškai, tačiau klientai karts nuo karto vis ieško naujų sprendimų, norėdami išgauti patrauklią išvaizdą, originalumą, privatumą ir saugumą. Šiuo metu tvorų sistemos su horizontaliai išdėstomomis plokštėmis tampa vis labiau ir labiau populiaresnės.

"Betafence" nusprendė atsakyti į rinkos poreikius ir pateikė "Horizen" - novatorišką tvorų sistemą. Sistema apima plokštes, stulpelius, įėjimus, dvigubas duris ir stumdomus vartus. Jie buvo sukurti sudaryti užbaigtą ir nuoseklią sistemą.

betafence horizen panelbetafence horizen brama dwuskrzydlowa

Ilgalaikis grožis ir saugumas

Lyginant "Horizen" sistemą su kitais galimais tvorų variantais, jiyra atpažįstama patrauklaus ir unikalaus dizaino dėka. Sandariai supakuotų horizontalių plokščių dėka ji taip pat pasižymi aukšto lygio turto apsauga, nes yra be galo sunku perkirsti jos paneles ir kitus tvoros elementus. Tokia tvoros sudėtis taip pat suteikia jai aukšto lygio neskaidrumą, kuris padidina privatumą.

betafence panel horizen panel set small large

Visos "Horizen" sistemos dalys yra gaminamos iš cinkuoto plieno ir tuomet dengiamos poliesterio milteliais. Tai puiki tvoros apsauga, kuri garantuoja savo ilgaamžiškumą.

Platus pasirinkimas

"Horizen" tvėrimo sistema yra prieinama daugeliu versijų, todėl kiekvienas klientas gali surasti jam tinkamą modelį. "Betafence" siūlo platų standartinių spalvų asortimentą: nuo ramios pilkos iki labai ryškios baltos. Įvairių spalvų užsakymai yra galimi individualiu prašymu.

Klientai gali pasirinkti įvairių standartinių dydžių elementus (individualiu prašymu kiti dydžiai taip pat yra galimi):

  • Plokštės - 2400 mm pločio; 1,085-1,940 mm aukščio,
  • Įėjimai - 1130-1330 mm pločio; 1,085-1,940 mm aukščio,
  • Dvigubų durų vartai - 4030-5030 mm pločio, 1085-1940 mm aukščio,
  • Stumdomi vartai - 4000-5000 mm pločio; 1050-1905 mm aukščio.

Įėjimai gali būti pagaminti rankine versija su elektriniu durų atidarymu, o įėjimo vartai gali būti rankiniai arba motorizuoti.

betafence horizen brama przesuwnabrama 2 2 oszparowanafurtka oszparowana

Lengvas surinkimas

Modernių sprendimų dėka "Horizen" sistemos privalumas yra jos lengvas ir greitas surinkimas. Plokštės yra sujungiamos su stulpais tik dviejose vietose, todėl nereikia naudoti elektrinių įrankių. Stulpai plokštėms yra pateikiami su skylėmis, kurios yra išgręžiamos terminiu "Flowdrill" metodu, kurio dėka nėra jokio reikalo naudoti savisriegius varžtus, kurie dažnai kenkia antikorozinei dangai.

a02 1917betafence brama przesuwna horizen a02 1941betafence brama przesuwna horizen a02 1960

"Horizen" įėjimai ir dvigubų durų varstomi vartai apima nuotolinius stulpelius, kurie leidžia lengvai juos surinkti prie sienos arba prie vartų viršuje esančiųstulpelių, iš anksto įstatytų betone.

"Horizen" tvėrimo sistema yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina naudojimo patogumą, nori sekti tendencijas ir teikia pirmenybę saugumui.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika