Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Horizen – tvoros platiems horizontams

029871545

Horizontalinės tvoros sistemos yra puikus pasirinkimas kiekvienam ieškančiam sprendimo su plačiomis pritaikymo galimybėmis. Jos yra modernios, traukiančios akį ir saugios – atsižvelgiant į visas naujausias tendencijas.

Gali pasirodyt, jog aptvarų rinka yra monotoniška, tačiau ir čia egzistuoja tam tiros mados. Kai kurie sprendimai buvę populiarūs eilę metų (pastaruoju metu kaustytos geležies tvoros) užleidžia pozicijas kitiems tvorų tipams. Šiuo metu populiariausios yra horizontalinė tvorų sistemos tokios kaip Horizen iš Betafence.

Akį traukianti išvaizda ir saugumas

Šio modelio sėkmės priežastos yra visų klientų poreikių kombinacijos išpildymas. Visų pirma: akį traukiantis išskirtinis dizainas. Horizontaliai išdėstytos juostos suteikia plokštėms bei vartams elegantiškumo bei leidžia išsiskirti.

Visų antra: privatumas.Tankus juostų išdėstymas užtikrina, kad aptverta teritorija bus „paslėpta” nuo pašalinių akių. Tai reiškia, kad Horizen plokštėmis aptvertos teritorijos šeiminkai galės mėgautis intymumu namuose ir kieme.

Trečia: saugunas.Kaip jau minėjome maži tarpai tarp juostų neleidžia nepagiedautiniems asmenims tarp jų užkišti ranką ar koją ir tokiu būdu patekti į teritoriją.

Ketvirta: patvarumas.Horizen tvoros panelės gaminamos naudojant modernias padengimo technologijas iš poliesterio miltelių kurie pagerina produkto atsparumą bei užtikriną saugų jo naudojimą daugeliui metų.

Horizen is customer friendly

Šis Betafence siūlomas sprendiams leidžia rinktis iš daugybės atributų. Tvoros plokštės galimos daugelio išmatavimų ir spalvų, kas leidžia tvoros sistemą priderinti prie aplinkos. Horizen plokštės gali būti montuojamos tiek prie specialių sistemai skirtų stulpų, tiek prie betoninių.

Horizen plokštės yra paprastai montuojamos todėl patiks kiekvienam “pasidaryk pats” entuziastui.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika