Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Horizontalios tvorų sistemos - madinga ir saugu

brama 2 2 oszparowana

Ar norite, kad jūsų namai būtų apsaugoti patrauklia tvora, suteikiančia aukščiausią saugumo lygį? Tuomet horizontalus modelis yra tai, ko jūs ieškote.

Tvorų sistemos su horizontaliai išdėstomomis lentomis šiuo metu yra vienos iš populiariausių aptvėrimo sprendimų. Kaip atsaką į šią tendenciją, "Betafence" sukūrė savo "Horizen" produktų liniją, kuri pasižymi ne tik gražia ir modernia išvaizdą, bet taip pat ir garantuoja aptvertų turto gyventojų saugumą.

Patrauklus sprendimas

"Horizen" sistema pasižymi nepaprastai elegantiška ir malonia išvaizda. Jos horizontalios plokštės išsiskiria nuo kitų tvorų ir suteikia papildomą privatumo jausmą jums ir jūsų šeimai. Plokštės yra sumontuojamos vos 15 mm atstumu viena nuo kitos, kas užtikrina aukšto lygio neskaidrumą ir įsibrovėlių patekimą į nuosavybę padaro praktiškai neįmanomu.

Kas yra dar svarbiau, kiekvienas "Horizen" sistemos elementas - plokštės, stulpeliai, vartai ir įėjimai - suformuoja nuoseklią ir tolygią liniją, kurios aukštį ir plotį galima puikiai pareguliuoti priklausomai nuo jūsų poreikių, nes yra galimi įvairūs tvoros dydžiai. Be to, gamintojas siūlo platų standartinių spalvų pasirinkimą, taip pat ir bet kokios kitos spalvos yra įmanomos atsižvelgiant į individualius pageidavimus. Taigi, galite pasirinkti beveik bet kurią spalvą iš RAL spalvų gamos.

Lengvas surinkimas

"Horizen" tvorų sistemos surinkimas yra be galo lengvas, nes skydelio ir vartų instaliacija nereikalauja jokių elektrinių įrankių. Visa tai yra dėka skylių, paruoštų "Flowdrill" šiluminio gręžimo metodu. Šis metodas yra ypač naudingas, kadangi jis nesugadina antikorozinio sluoksnio. Tam, kad skydelis taptų tvoros dalimi, viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti keturias jungtis - 2 ant kiekvieno stulpelio.

Yra galimi keli stulpelių tipai. Plokštės ir vartai gali būti montuojami:

  • ant iš anksto įcementuotų stulpelių,
  • ant stulpelių, įstatytų atraminiame paviršiuje į sukietėjusį subtraktą (betone, asfalte, grindiniame akmenyje),
  • arba ant iš anksto įcementuotų betono stulpelių, pvz. klinkerio stulpelių, naudojant mažo atstumo stulpelius.

Be to, specialių stulpelių ir jungčių dėka, galite sukurti savo tvorą bet kuriuo kampu, atitinkančiu jūsų lūkesčius ir žemės formą.

Patogūs vartai

Dvigubų durų varstomi ir slenkantys vartai, skirti "Horizen" sistemai, yra nepaprastai patogūs naudoti. Priklausomai nuo jūsų norų, galite pasirinkti rankinio arba motorizuoto tipo vartus.

Kaip ir "Horizen" plokštės, vartai yra lengvai ir greitai įdiegiami naudojant mažo atstumo stulpelius (profiliai 40 x 40 mm).

Prieinama ir gera sistema

"Horizen" sistema gali būti naudojama palei viso ilgio užtvarą arba tik nuosavybės priekyje. Jeigu norite sutaupyti dar daugiau, apsaugokite nuosavybės puses ir užnugarį naudodami pigesnį tvoros tinklą - austą arba suvirintą.

Tačiau "Horizen" linijos kaina yra ir taip žema ir išsiskiria iš panašių tvorų randamų rinkoje. Jūs įsigijate šiuolaikišką, patikimą ir saugią tvorą už labai prieinamą kainą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika