Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Imigracijos centras, aptvertas Securifor aptvėrimo sistemaMano svajonių Europa
Gyvenimo standartų skirtumai skirtingose pasaulio vietose yra milžiniški. Todėl nuostabos nekelia, kad žmonės iš neturtingų šalių siekia geresnių gyvenimo galimybių Europos šalyse ir Amerikoje. Kai žmonės į šalį atvyksta nelegaliai, Imigracijos tarnyba siekia juos deportuoti atgal. Prieš deportavimą atgal, tokie žmonės dažniausiai yra apgyvendinami nelegalių imigrantų centruose.

Už tvoros, tačiau su vaizdu už jos
Nors imigrantai būna šalyje, neturėdami nei leidimo, nei dokumentų, su imigrantais yra elgiamasi pagarbiai. Dėlto daugybė šalių daro, ką gali, kad pastatyti visiškai saugius sulaikymo centrus, bet tuo pačiu metu stengiasi imigrantams suteikti erdvės ir laisvės maksimumą. Išorinės ar vidinės tvoros yra pagamintos iš skaidrių panelių, kurios sumažina izoliacijios jausmą. Centrų darbuotojai imigrantams siūlo sociologinę ir socialinę pagalbą, kuri jiems padeda priimti šią neišvengiamą situaciją.

Securifor – tai skaidri ir ypatingai tvirta aptvėrimo sistema
Remiantis Nyderlanduose įgyvendintais projektais, Liuksemburgo institucijos pasirinko Betafence, kad jie Liuksemburgo Findel oro uosto sulaikymo centrą aptvertų tvora. Buvo panaudota Securifor 2D panelių sistema, kuri susideda iš dvigubos horizontalios vielos ir storos vertikalios vielos. Siauros tinklo akutės apsaugo tiek nuo pabėgimų iš centro, tiek nuo įsibrovėlių įsiveržimų. Nepaisant to, panelės yra visiškai skaidrios ir leidžia užtikrinti veiksmingą teritorijos stebėjimą.

Securifor 2D panelės buvo įrengtos ant stačiakampių stulpelių, naudojant metalinius sutvirtinimus. Ant tvoros viršaus buvo pritvirtinta Concertina „skustuvo tipo“ vielos ritė. Visi tvoros elementai, kurių bendras aukštis yra 5 m, buvo įrengti metalo antricito spalvos.

Nelegalių imigrantų centras Liuksemburge
Sulaikymo centras buvo atidarytas 2011 m., rugpjūčio mėn. Centras yra įsikūręs tarptautiniame Liuksemburgo oro uoste Findel. Jame gali gyventi iki 88 žmonių, tačiau numatomas vidutinis gyventojų skaičius yra 40 žmonių. Centras turi atskirus kambarius moterims ir vyrams. Deportavimo laikas gali svyruoti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių.

Vienintelis tarptautinis oro uostas Liuksemburge
Liuksemburgo oro uostas Findel yra pagrindinis ir vienintelis tarptautinis oro uostas Liuksemburge. Jis yra įsikūręs už 6 km nuo Liuksemburgo miesto. 2011 m. šis oro uostas aptarnavo 1,8 bln keleivių. Oro uoste yra aukšto saugumo zona, skirta automobilių ar brangių daiktų, tokių kaip juvelyrikos ar meno, saugojimui.

Taip pat skaitykite:: Saugus oro uostas Kamerūne

 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika