Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Interviu su Betafence Italija inovacijų centro vadove

 DSC9320

Betafence filialas Italijoje įsteigė inovacijų centrą Tortoreto mieste, tapusį visos Betafence grupės etalonu. Betafence Italija inovacijų centro vadovė Alfredina Gloria, plačiau papasakojo mums apie šį objektą.

Betafence Italija inovacijų centro paskirtis yra padėti sustiprinti kompanijos pozicijas rinkoje. Anot Alfredina Gloria, “didesnės konkurencijos sektoriai, tokie kaip saugumo sektorius nuolatos reikalauja inovacijų , nes be jų būtų greitai prarasta dalis rinkos.”

DSCN1516

Klausimas:Ką reiškia inovacijos sąvoka Betafence kompanijai?

Atsakymas: Visų pirma ši sąvoka Betafence kompanijai reiškia būtinybę lenkti konkurentus gaminių medžiagų kokybe ir technologijomis bei, taip pat naujų produktų kūrimą ir tobulinimą. Siekdami tai užtikrinti Betafence atnaujina produktų liniją kiekvienais metais, patobulindami jau esamus produktus bei pristatydami naujas sistemas, idėjas, inovatyvias medžiagas bei tinkamiausius sprendimus skirtingiems pirkėjų poreikiams. Ekspermentuodami siekiame sukurti naujus dažus bei pritaikyti naujausias medžiagas tokias kaip kortenas ir aliuminis kurias norime panaudoti savo gaminių dalims. Be to, pastaruoju metu įnvestuojame į naujo dizaino kūrimą, kuriame aliuminio ir kitų medžiagų (medžio, akmens, stiklo) derinius. Tai padėjo pamatus, tvorų su šviečiančiais elementais pristatymui rinkai.

https://www.youtube.com/watch?v=hBOiQzBAndE

K: Kaip sugebate derinti estetiką ir funkcionalumą?

A:Betafence kompanijai produktų estetika ir funkcionalumas yra vienodos reikšmės.Mes kreipiame dėmesį kiekvienai produkto detalei, kad gaminys atrodytų solidžiai, tačiau dizaino darbus pradedame nuo charakteristikų užtikrinačių patvarumą, praktiškumą, paprastą montavimą bei ilgaamžiškumą. Žvelgiant iš technologinės pusės, esame pasiekę novatoriškų atradimų plieninės vielos padengime. Už tai yra atsakingas Italijos inovacijų centras.Naudojame aliuminio ir cinko lydinius, t.y. ir patvarias medžiagas, tačiau taipogi kuriame naujus lydinius. Norėtume pabrėžti faktą, kad vykdydami aplinkos apsaugos įsipareigojimus, renkamės žaliavas, kurių sudėtyje nėra toksinių ir kenksimingų medžiagų, jas užsakome tik iš sertifikuotų gamintojų. Pagal “REACH” reglamento nuostatas, visuomet siekiame naudoti žaliavas ir sprendimus nekenksmingus gamtai.Gamybos proceso lygmenyje taipogi stengiamės sumažinti neigiamą įtaką aplinkai.

image3Palladio 5zenturo secure notturno

K:Kokie yra Betafence inovacijų centro privalumai?

A: Didžiausias Betafence kompanijos turtas yra darbuotojai kiekvieną dieną tobulinantys saugumą ir kuriantys industrinius sprendimus užtikrinančius rekiamo lygio apsaugą įvairiems objektams. Mūsų stiprybė yra komanda – dinamiška ir visuomet pasiruošusi identifikuoti ir tenkinti rinkos poreikius. Harmoningas patyrusių konstrukcijos indžinierių, industrijos specialistų bei technikos ir statybos darbuotojų bendradarbiavimas leidžia pasiūlyti sprendimus kurie atitinka realius rinkos poreikius bei pasiūlyti jau egzistuojančių sprendimų funkcinius patobulinimus ar alternatyvas. Pristatomi nauji sprendimai įvairioms sritims: nuo sporto aikštynų infrastruktūros, kur reikalingi labai aukšto lygio apaugos sprendimai, iki sprendimų taikomų nuosaviems namams.Vienas iš pagrindinių faktorių lemiančių naujų produktų sėkmę rinkoje yra sklandus bendradarbiavimas gamyboje. Tai yra neišvengiama kiekvienoje stadijoje nuo koncepsijos iki produktų gamybos proceso.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika