Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Jungtinių Karalysčių Betafence su greitesniu vartų pristatymu

faldivia speed folding gate 600x600 z1

Robusta ir Faldivia vartai prie jūsų durų atsiras dar greičiau

Šefildo gamintojai nuo šiol galės pasiūlyti skubų Robusta slenkančių vartų pristatymą, kurie, kol juos gamino Europos Betafence grupė, buvo pristatinėjami pakankamai ilgą laiką.

‘Dabar jie bus tiekiami iš mūsų aikštelės Šefilde‘, – sakė Joe Cowling, Betafence Jungtinės Karalystės padalinio pardavimų vadybininkas Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje. ‘Tai suteikia mums pirmaeilio aptarnavimo galimybę, dėl ko mes tampame žymiai konkurencingesni. Kalbėdamiesi su klientais, mes visada gaudavome labai gerų atsiliepimų apie mūsų standartinius vartus, tačiau jų užsakymo įvykdymo trukmė, aptarnavimas ir kaina buvo suvaržytas. Dabar tikimės, kad visi šie apribojimai bus pašalinti‘.

Jungtinės Karalystės Betafence nuo balandžio mėnesio pabaigos turėtų turėti pilną asortimentą abiejų – viengubų ir dvigubų sparnuotų vartų. Jie sieks nuo 1.2m iki 2.4m aukščio ir skirtingo pločio variantais viengubiems vartams, 1.2m pločio dvigubų 3m, 4m ir 6m vartų. Vartai užpildomi Nylofor 2D Super plokštėmis (868 dvigubomis juostelėmis) ir gali būti pastatyti bet kokiu būdu (kairinis/dešininis atidarymas, vidinis/išorinis atidarymas), su sklendės galimybe ar Locinox spyna, kuriuos bet kada galima keisti.

‘Mes tikime, kad šių vartų, pažymėtų CE ženklu, kokybė ir įvairios galimybės, kurias jos suteikia mūsų klientams, sukurs idealius standartinius slenkančius vartus, atitinkančius mūsų gerai žinomas tvorų sistemas,’ jis sakė, – sumažindami savo gamybos laiką ir padidindami mūsų kainų konkurencingumą, manome, kad dabar galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį rinkoje. Be abejo, mes vis tiek klientams siūlysime užsakomuosius / nestandartinius vartus, jei to reikės, ir jie bus toliau vykdomi per mūsų dabartinę tiekimo grandinę’

Taip pat Betafence dabar bus sudėtinė sulankstomų viengubų ir dvigubų vartų Jungtinėje Karalystėje dalis. Faldivia® yra partnerystės su Švedijos specialistais gamintojais rezultatas. Jie kaip grupinis darbas jau keletą mėnesių realizuojami Europoje.

faldivia speed folding gate 600x600 z2

‘Bendrovė, su kuria mes bendradarbiaujame, jau keletą mėnesių buvo pradėjusi  viengubų ir dvigubų sulankstomų vartų gamybą ir ieškojo platesnės rinkos. Taigi, nors mes ir nepadarėme šio produkto patys, jis yra tobulas,’ jis sakė, –. ‘Per pastaruosius penkerius metus šie viengubi ir dvigubi vartai išaugo ir dabar esame labai laimingi galėdami juos, dėl šio naujo bendradarbiavimo, turėti.’

Faldivia® yra greitaeigiai sulankstomi vartai, kurių aukštis iki 2.4m, išėjimo kanalai yra nuo 4 iki 12m, o atidarymo–uždarymo programavimo greitis – apie 1m/s. Jie sertifikuoti CE ir TUV.

faldivia speed folding gate 600x600 z3

 ‘Visa tai yra dalis mūsų produktų asortimento plėtros ir tobulinimo. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais ir klausydamiesi jų atsiliepimų, mes greitai nustatome galimus trūkumus mūsų pasiūloje ir užtikriname, kad turime produktą, kuris atitiktų jų poreikius’.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika