Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Juventus stadione Betafence tvoros

Įspūdinga konstrukcija
Juventus stadionas yra didelės stačiakampės formos su užapvalintais kampais. Priešingose pusėse sumontuoti aukšti stulpai. Stadiono sienos padengtos aliuminio plokštėmis, kas sukuria chromo efektą. Įrengtas iš dalies matinis stogas, kurio permatomumas užtikrina geresnį apšvietimą ir leidžia stadiono vejai gauti natūralios šviesos.

 

 

Svarbiausia ekologija ir saugumas
Pirmiausia stadionas buvo statomas siekiant kaip galima labiau sumažinti neatsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą. Antra, didelis dėmesys buvo kreipiamas į stadione esančių žmonių saugumą. Nelaimės atveju, dėka 16 specialių platformų, žiūrovai stadioną gali palikti per 4 minutes. Taip pat, stadiono išorėje įrengta apsauga apsaugo nuo galimų įsibrovėlių.

Nylofor 2D Super tvora – garantuotas saugumas
Juventus stadionas buvo pastatytas 2009 – 2011 metais, o aptvėrimo sistema su įėjimo kontrole buvo įrengta tik per 12 savaičių. Aplink stadioną buvo įrengta 1000 m ilgio Nylofor 2D Super segmentinė tvora. Panelės su dvigubomis horizontaliomis vielomis buvo pritvirtintos ant aukštesnių nei 3 m aukščio stulpų.

Stulpai sumontuoti su išlenktomis alkūnėmis ir pritvirtinti prie betono pagrindo. Buvo sumontuotos dviejų tipų Nylofor 2DS panelės: 1,8 m aukščio ir virš 1 m aukščio, nuo 60 cm panelės dalis išlenkta 46 laipsnių kampu į išorę, kad labai apsunkina tvoros perlipimą.
Stadionui futbolo klupo spalvos
Panelės, stulpai ir plastikiniai fiksatoriai buvo naudojami baltos spalvos, o 155 specialūs vartai nudažyti pilkai (RAL 7046). Abi šios spalvos yra Juventus klubo spalvos. Papildomai Betafence įrengė 205 mobilius Publifor modulius, taip pat pilkos ir baltos spalvos.

Kiekvienas modulis susideda iš betono pagrindo ir panelės uždengtos balta plienine plokšte. Betafence tvoros buvo sumontuotos ne tik stadione, bet ir automobilių stovėjimo aikštelėje, prekybos centre ir šalia stadiono esančiame muziejuje..

Vieta, kur verda ne tik sporto emocijos
Stadionas buvo suprojektuotas dviejų gerai žinomų architektų: Hernando Suarez (studija Shesa) ir Gino Zavanella (studija Gau), padedant dviems itin gerai žinomiems industrinio dizaino specialistams - Fabrizio Giugiaro ir Paolo Pininfarina. Stadionas pritaikytas ne tik sporto, bet ir kitiems renginiams. Dėka plataus paslaugų spektro ir didelės erdvės (34.000 m2) Juventus stadionas yra užimtas 7 dienas per savaitę. Taip pat čia vyks 2013/2014 sezono Europos Futbolo Lygos finalinės varžybos.

 

 

Antra, didelis dėmesys buvo kreipiamas į stadione esančių žmonių saugumą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika