Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Kaip apsaugoti kritinės svarbos infrastruktūrą nuo IT atakų?

1.betafence cias monza 580x275

Lapkričio 22d. Monzoje dauguma techninio seminaro dalyvių debatavo šia tema ir dalyvavo atakos simuliacijoje.

Susitikimas, nukreiptas į Saugumo Vadybininkus, Vadybininkus, Tinklo Administratorius, Duomenų Centro Vadovus ir IT technikus, taip pat ir į operatorius, norinčius išplėsti savo kompetenciją saugumo srityje, suorganizavo CIAS Elettronica kartu su kitomis saugumo sektoriaus įmonėmis: Betafence Italia ir Spark Security bendradarbiaujant su NCP Italy Srl (Tinklo kompetencijos tiekėjas).

Seminaras buvo suorganizuotas norint identifikuoti su tinklo apsauga susijusias problemas ir pasiūlyti geriausius galimus sprendimus, kurie turėtų būti įgyvendinti, siekiant užkirsti kelią neteisėtai ir įtartinai prieigai ar naudojimui. Susitikimo dalyviai diskutavo ir analizavo temas, susijusias su LAN ir WiFi tinklo apsauga ir interneto prieiga.

Seminaro tema sukėlė susidomėjimą taip pat ir dėl tiesioginės tikros IT atakos nukreiptos į IP saugmo sistemą, siekiant pademonstruoti įrankius ir technikas naudojamas profesionalių hakerių.  Taip pat buvo pristatyti ir specializuoti IP sprendimai Kritinės Svarbos Infrastruktūroms pagal Direktyvų 114/2008/EC taip pat EN50151, ir CEI 73-3 standartus.

Betafence prezentacija buvo pavadinta: “Nuo elektroninės iki fizinės apsaugos: 360° Kritinės Svarbos Infrastruktūros apsauga”. Betafence yra labai specializuota įmonė, veikianti saugumo sektoriuje. Ji pateikia daugybę sprendimų naudodama pačias naujausias technologijas, pritaikytas reikiamam saugumo lygiui, įskaitant tvoravimo plokštes, užtvaras, vartus, kurie prireikus gali būti aprūpinti su prieinamu įrašymu ir kontrolės sistemomis.

Andrea Sisti (Betafence Italia Skyriaus Prekybos Vadybininkė) ir Pierpalo Celestino (Betafence Italia Pardavimų Departamento Specialistas) pristatė Betafence perimetro apsaugos sistemas kritinėms infrastruktūroms. Betafence pasiūlytais sprendimais siekiama užtikrinti išorinį pažeidžiamų teritorijų saugumą, norint apsaugoti ar užlaikyti neleistiną prieigą.

Visi dalyviai gavo dalyvavimo pažymėjimus ir mokymo taškus.

Seminaras uždarė 2018 metų susitikimų, organizuotų įvairiuose Italijos mietuose, serijas - kiekviena iš jų pritraukė daug dėmesio.

2.betafence cias monza 580x275

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika