Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

„Kolos“ rinkodara - profesionalus ėjimas viešųjų ryšių srityje

Čekijos, Slovakijos ir Vengrijos rinkose „Betafence” veikia jau keletą metų. Kadangi mūsų užimamos rinkos dalis ir pajamos šiose šalyse nuolat auga, pajutome būtinybę savo prekės vardą ir veiklą pristatyti plačiau ir profesionaliau.

Kad įgyvendintume savo siekį, 2007 m. pasirašėme bendrąją sutartį su Prahoje įsikūrusia reklamos ir viešųjų ryšių agentūra „KOLOS Marketing s. r. o.“.

„KOLOS Marketing“ įsteigta 2005 m. kaip vienos žinomiausių Slovakijoje tiesioginės rinkodaros įmonių „KOLOS s. r. o.“ antrinė įmonė. 2006 m. agentūra prisijungė prie tarptautinės Austrijos pašto įmonių grupės. Agentūra dirba su daugeliu gerai žinomų institucijų, gamybos ir pardavimo bendrovių Čekijos Respublikoje ir kitose Europos šalyse.

Agentūra mums padeda šiose srityse:

1) Reklama spaudoje ir internete

2) Tiesioginis išsiuntimas paštu

3) Klientų duomenų bankai

4) El. rinkodara

5) Konkursų stebėjimas

6) Telerinkodara

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Betafence“ produktus, paslaugas, rinkodaros palaikymą, kreipkitės į mus telefonu: 00421-2-524 928 76 begin_of_the_skype_highlighting              00421-2-524 928 76      end_of_the_skype_highlighting, el. paštu{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika