Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Laikinos tvoros statybos saugai

budowa ogrodzenie11310s 2beka

Patikimos, atsparios ir labai lengvai montuojamos – laikinos tvoros ya tobulas būdas apsaugoti statybų ar renovacijos aikštelę.

Laikinos tvoros buvo sukurtos tam, kad palengvintų konstrukcijos ir renovcijos darbus. Jos saugo aptvertą teritoriją ir padeda išvengti nelaimingų atsitikimų susijusių su praeiviais.

Dėl savo savybių šio tipo tvoros yra puikus sprendimas ir kelio tiesimo darbuose ar saugant masinius renginius ( sporto varžybas gatvėse ar koncertus) bei kelių eismo reguliavimui (pvz avarijų vietose).

Aukščiausia tvoros plokščių kokybė

Laikinos tvoros išsiskiria puikia kokybe.Nepaisant, kad yra mobilios, tokio tipo tvoros yra ypač atsparios kintančioms atmosferos sąlygoms bei mechaniniams pažeidimas kurie dažnai nutinka vykstant statybų ar renovacijos darbams.

Tvoros patikimumą be ilgaamžiškumą lemia tvirtas rėmas pagamintas iš suvirintų profilių su cinkavimo technologija.Štai dėl ko tokios tvoros naudojamos sudėtingupse objektuose, tokiuose kaip sporto arenos statybos Gliwice mieste ar uosto apsauga Kroatijoje.

11302s 1beka

Daugartinis panaudojimas

Ypatingas paprastumas bei greitas surinkimas ir išardymas yra savybės kuriomis pasižymi geriausios laikinos tvoros. Dėka to, pabaigus darbus tvoros plokštės ir tinklai gali būti greitai sulankstomi ir gabenami į kitą objektą.

Tokiu būdu investicija į laikinas tvoras bus ilgalaikė, kadangi tvoros gali būti naudojamos daugelį kartų. Vieną kartą įsigyję galėsite naudoti jas daugelio pastatų renovacijai ar masiniams renginiams.

11523s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika