Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Mobilių tvorų panaudojimas renovuojant istorinius pastatus

DSC09739

Kiekviena šalis turi savo kultūrinį paveldą, kurį norima išsaugoti, todėl istorinių pastatų renovacija gali būti tikrai puikia galimybe supažindinti šalies gyventojus ir turistus su istoriniais įvykiais ir juos menančiais objektais. Istorinių pastatų renovacija turi būti atliekama itin atsakingai – svarbu yra tai, kad objektai būtų tinkamai apsaugomi nuo įsibrovėlių bei vandalų, o tuomet, jei atliekami kasinėjimo darbai, turi būti užtikrinama, kad teritorija bus saugi, ir į ją niekas nepateks.

Mobilios tvoros – sprendimas laikinai teritorijos apsaugai

Vienas paprasčiausių būdų apsaugoti renovuojamo pastato teritoriją – pasirinkti mobilias tvoras, kurios yra greitai ir paprastai montuojamos, ir gali būti pritaikomos įvairaus dydžio teritorijoms. Šios tvoros yra kompaktiškos, jas paprasta transportuoti, todėl jos gali būti pritaikomos įvairiose renovuojamų pastatų bei statybų teritorijose.

Betafence Tempofor  tvoros – vienas dažniausių pasirinkimų

Statybų ir renovuojamų pastatų teritorijos apsaugai puikiai tinka Betafence Tempofor tvora, kuri gali būti kelių tipų. Priklausomai nuo to, kokie objektai turi būti saugomi, gali būti pasirenkamas tinkamiausias tvoros modelis:

  • Tempofor F yra standartinė mobili tvora, skirta įvairių objektų apsaugai. Ji yra lengvai montuojama, galima rinktis standartines mobilios tvoros plokštes, kurių aukštis yra 1,2; 2 arba 2,45 m. Priklausomai nuo pasirinkto tvoros modelio, Tempofor F tvora gali būti pagaminta iš neperlipamo smulkaus tinklo arba gali būti pasirenkama standartinė tvora su papildomais horizontaliais vamzdeliais, užtikrinančiais didesnę apsaugą;
  • Tempofor B tvora dažniausiai pasirenkama statybvietėms aptverti. Ši tvora yra pagaminta iš cinkuoto plieninio rėmo, kuris padengtas plieninės plokštės užpildu. Siūlomos standartinės 1,2 arba 2 m aukščio tvoros arba pusiau uždaros 2 metrų tvoros.

DSC09732DSC09735

Sprendimas trumpalaikei ir ilgalaikei apsaugai

Betafence tvoros yra atsparios aplinkos poveikiui, todėl jos gali būti naudojamos iš tiesų ilgą laiką. Mobilių tvorų panaudojimas gali būti tikrai nesiauras – jos gali padėti apsaugoti įvairius renovuojamu istorinius pastatus, teritoriją, kurioje yra atliekami kasinėjimai, ir t.t. Betafence Tempofor tvora ne tik padės išvengti įsilaužimo pavojaus, bet taip pat galės garantuoti saugumą.

Betafence produkcija gali būti puikiu sprendimu, kai ieškoma tinkamų tvorų tam tikrų teritorijų apsaugai. Lengvai ir greitai montuojama tvora užtikrins didesnį teritorijos saugumą, todėl tai lems sklandžiau vykstančius darbus.

DSC09748DSC09755

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika