Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Modernių namų aptvėrimas

betafence horizen brama dwuskrzydlowa

Ar jūsų klientas svajoja apie novatorišką ir funkcionuojančią saugumo sistemą savo namuose? Kodėl gi jiems nepasiūlius naują “Horizen” tvorų linijos?

“Horizen” tvorų sistema, kuri buvo pristatyta Lenkijos rinkoje rugsėjo pradžioje, yra “Betafence” atsakas į dabartines tendencijas. Ji pasižymi patraukliu dizainu, kuris jungia paprastumą, patogų naudojimą ir madingas spalvas, kurios puikiai dera su modernia architektūra.

Madingas ir saugus sprendimas

Patraukli “Horizen” tvorų sistema apima plokštes, įėjimus, dvigubų durų ir stumdomus vartus bei sukuria madingą ir patrauklų įvaizdį.

Šis tvorų tipas yra ne tik malonus akiai, bet taip pat suteikia ir puikią vietovės apsaugą bei privatumo jausmą gyventojams. Šis efektas buvo pasiektas aukšto lygio neskaidrumo dėka, kuris yra garantuojamas dėl horizontalių lentų, sumontuotų vos 15 mm atstumu viena nuo kitos.

Taip pat vertas pabrėžimo yra “Horizen” tvorų ilgaamžiškumas. Jis įgaunamas poliesterio miltelių galvanizavimo ir dangos pritaikymo dėka.

Platus modelių pasirinkimo spektras

Norėdami padėti savo klientams išsirinkti jiems patinkantį tvoros dizainą, sukūrėme prieinamus įvairių dydžių “Horizen” sistemos elementus. Standartinis plokščių plotis yra 2400 mm, o aukštis gali svyruoti nuo 1,085 iki 1,940 mm, priklausomai nuo dizaino reikalavimų.

Tvoros yra įmanomos kiekviena RAL spalva. Standartinis diapazonas apima 15 spalvų, įskaitant žalią, juodą bei antracito spalvas. Likusios spalvos yra galimos pagal individualų užsakymą.

Kuriant naują sistemą, “Betafence” taip pat sukūrė praktiškus stulpelius ir jungtis, kurios leidžia sumontuoti plokštes įvairiais kampais. Tai ypač naudinga, kuomet sričių forma yra ne stačiakampio formos.

Patogi sistema

Pritaikytų sprendimų dėka “Horizen” sistemas yra nepaprastai lengva įdiegti. Stulpeliai paruošiami su skylutėmis “Flowdrill” terminio gręžimo metodu, todėl plokščių ir vartų montavimas nereikalauja elektrinių įrankių. Ir antikorozinės sluoksnis lieka nepažeistas.

Jeigu jūsų klientas vertina komfortą, pasiūlykite jiems motorizuotus vartus. Tokiu būdu jūs galite įdiegti sistemą, kuri atveria vartus su nuotolinio valdymo pulteliu.

Pritaikytos technologijos padės jums sukurti ir įdiegti tvorą, o jūsų klientas bus aprūpintas madinga apsauga ir lengvai naudojama “Horizen” sistema.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika