Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Modernūs aptvarai

betafence osiedle mieszkaniowe kopernik gliwice nylofor 3d p1100826 large

Ar norite, jog Jūsų tvora atrodytų madingai ir moderniai? Rinkitės industrinio dizaino ar ekologiškus sprendimus, kurių populiarumas sparčiai auga.

Naujausios privačių valdų tvorų tendencijos gali pasirodyti šiek tiek netikėtos, nes čia dominuoja paprastumas ir minimalizmas.Dekoratyvinės plokštės ar sunkūs, kaldinti vartai tampa atgyvena, o lengvos industrinio tipo tvoros plokštės užtikrinančios aukšto lygio apsaugą vis labiau populiarėja. Pirkėjai nevengia ir eko stiliaus tvorų iš natūralių medžiagų, tokių kaip medis ar akmuo.

Jiegu Jūs taipogi svajojate apie panašią tvorą, “Betafence” yra paruošę daugybę pasiūlymų, kurie puikiai tiks moderniai namų aplinkai.

“Nylofor” industrinis minimalizmas

“Nylofor 3D” plokštės apjungia minimalistinį dizainą, elegantiškumą bei aukšto lygio saugumą. Jos turi išskirtinį dizainą: profiliuoti vielos strypai einantys per plokštės vidurį bei viršų. Tokio tipo sprendimas gerokai padidina saugumo lygį, nes tokio tipo tvorą yra įpatingai sunku perlipti.

Šiuo minimalistiniu tvoros dizainu galėsite džiaugtis ilgą laiką, nes “Nylofor” plokštės, padengtos anti-korozine danga, kuri užtikrina ilgaamžiškumą. Cinkuotų ir specialiais milteliais padengtų tvorų priežiūra nereikės rūpintis daugėlį metų.

Saugios “Securifor” tvoros plokštės

Tikras netikėtumas yra tai, kad privačių namų teritorijų tvėrimui vis dažniau naudojami produktai iš “Securifor” serijos kuri yra orientuota į padidėjusios rizikos objektų, tokių kaip elektrinių, pramoninių objektų bei sandėlių saugojimą. Visgi, dabar šios linijos produktai tapo populiarūs nuosavų namų tvėrimui visame pasaulyje. Nei viena kita tvoros sistema rinkoje nesuteikia tokio aukšto saugumo lygio namų apsaugai.

Pirmieji ‘Securifor” tvoros plokščių žavesį pastebėjo italai. Kas juos sužavėjo? Paprastumas ir elegancija.„Securifor” tvoros plokštės yra pagamintos iš suvirintų, labai smulkių strypų kurie suformuoja tinklą. Tai netik sukuria industrinį dizainą, bet ir garantuoja aukščiausio lygio saugumą. Tokio tipo tvoros plokštės neišeina perlipti, bei įpatingai sudėtinga perkirpti net ir turint specialius įrankius. Ši tvora yra visiškai permatoma.

Efektyviosios “Zenturo”

“Zenturo” tvoros plokštės įkūnija industrinio minimalizmo bei galimybės panaudoti originalius užpldus kombinaciją. Šios tvoros plokštės gaminamos iš 3 dydžių tinklo, taipogi galite išsirinkti užpildą, kuriuo papuoštumėte tvorą.Galite rinktis iš gabalėlių užpildo, pvz kvadratų ar stačiakampių pagamintų iš palstiko arba dviejų tipų juostinio: pagaminto iš nerūdyjančio plieno “Perfo” arba “Flexo” pagaminto iš plastiko. Su šiais užpildais galite kurti įvairiausius meniškus derinius, pradedant mažomis detalėmis ar paprastomis geometrinėmis figūromis, baigiant originaliomis kompozicijomis.

Gabionų sienos leis pasijusti arčiau gamtos

Galbūt norėtumėte pasirinkti kažką natūralaus ir artimesnio gamtai? Rinkitės “Zenturo” gabionų sienas!Gabionus galite užpildyti betkokia medžiaga, pvz: medžiu, stiklu ar plastiku. Gabionai gali padėti sumažinti sklindačio triukšmo lygį, todėl juos verta naudoti tiek tvėrimui šalia judrios gatvės, tiek ramiam sodo kampeliui. Gabionai pripildyti organinėmis medžiagomis gali neutralizuoti nemalonius kvapus.

Gabionų sienas paprasta montuoti patiems, taipogi betkada panorėjus galima pakeisti užpildus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika