Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

MUGĖS VOKIETIJOJE IR AUSTRIJOJE

SichExpo2017 01

Betafence audringai baigė specializuotas muges Vokietijoje ir Austrijoje

SicherheitsExpo vainikavo specializuotų mugių, konferencijų ir parodų seriją Vokietijoje ir Austrijoje, kur Vokietijos Betafence filialas pristatė patikimus sprendimus Aukšto Saugumo Projektui. Mūsų komanda aplankė šiuos renginius:

  • VfS-Kongress (saugumo technologijų asociacijos kongresas Potsdame, gegužės 9–10 d.)
  • Protekt (konferencija ir specializuota kritinės infrastruktūros apsaugos paroda Leipcige, birželio 21–22 d.)
  • KommunalMesse (mugė Zalcburge, birželio 29-30 d.)
  • SicherheitsExpo (specializuota mugė ir saugumo technologijų konferencija, liepos 5-6 d.)

KommunalmesseVfS Kongress 2017 Vernetzung für die Sicherheit

Betafence ekspertai dar kartą parodė, kad visur, kur reikalingas patikimas saugumas – apsaugoti ypatingos svarbos infrastruktūrą, pramonines vienas ir kitas strategines paslaugas – Betafence išsamius sprendimus atlieka geriausiai.

Garbingi svečiai, įskaitant vidaus reikalų ministrą, buvo pristatyti mūsų komandos, kartu su išsamiu Betafence gaminių asortimentu, įskaitant išsamų projektų valdymą – nuo rizikos analizės iki mūsų sistemos įrengimo ir priežiūros. Be viso to, mugėse mes pristatėme Publifor mobiliąją tvorą, kuri buvo panaudota Betafence, kad veiksmingai apsaugotų G8 viršūnių susitikimą L'Akviloje.

Mugės taip pat suteikė Betafence ekspertams galimybę užmegzti naujus ryšius, kurie artimiausiu metu neabejotinai suteiks naudos kompanijai ir jos partneriams.

KommunalMesse 2Protekt LipskSichExpo2017 02

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika