Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

NAUJA PARTNERYSTĖ SU MILANO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETU

betafence publifor per lo juventus stadium

Magistras sporto infrastruktūros valdyme

Dar niekada nebuvo skiriama tiek daug dėmesio sporto infrastruktūros pertvarkymui ir pritaikymui, taip pat – o gal ir visų pirma – saugumo požiūriu. Dėl to išsaugo poreikis rengti ir ugdyti specialistus, kurie gali susidurti su sprendimų priėmimo procesais, projektų valdymu ir sporto infrastruktūros vertės didinimu, tiek naujos, tiek jau esamos, kuri jau yra integruota su aikštele. Štai kodėl Milano technologijos universitetas siūlo magistro lygio aukštąjį išsilavinimą sporto infrastruktūros projektavimo, statybos ir valdymo srityje. Ne tik bendradarbiaujant su sektoriaus atskaitos taškais (CONI SpA paslaugos, Italijos futbolo asociacija (FIGC), Sporto kreditų institutas (ICS), “Serie A” ir CONI Lombardijos regionas), bet ir konsultuojantis su komerciniais partneriais, kurie specializuojasi teikiant sporto infrastruktūros sprendimus.

1

Tarp jų yra Betafence, sporto saugumo lyderis, siūlanti unikalias ir novatoriškas tvoras, patentuotas Italijoje ir atitinkančias visus svarbius standartinius reikalavimus.

Nuolat užsiimanti aptvarų kultūros ugdymu, daugiausia bendradarbiaudama su aukštos kvalifikacijos institucijomis, tokiomis kaip nacionalinės institucijos, universitetai ir profesiniai rūmai, Betafence yra techninė minėtos iniciatyvos rėmėja. Dėl strateginių priežasčių, mokymasis Ir ugdymasis tapo svarbūs, ypač tokių techniškai pažangių produktų, kuriuos siūlo Betafence, atveju, kuriems reikia išsamių žinių ir tinkamo įrengimo, kad būtų užtikrintas maksimalus veikimas.

Dėka Betafence indėlio, studentai galės sužinoti apie įstatyminę informaciją, projektavimo kriterijus ir gaunamas technines specializacijas, kurias turėtų atitikti aptvarai, įrengti stadionuose lauke ir viduje, sporto aikštelėse ir įvairiuose sporto aikštelėse. Visa tai kartu su turtingais ir išsamiais dokumentais, apimančiais daugybę diegimo pavyzdžių ir atvejų analizių. Reikėtų pažymėti, kad Betafence dalyvavo daugelyje projektų, susijusių su sporto infrastruktūros saugumu: Seria A stadionai (pvz.. Juventus stadionas, Stadio Olimpico Romoje, San Siro Milane), Seria B ir žemesnio lygmens lygose. Be to, kad reiktų atnaujintas paslaugas, susijusias su teisiniais reglamentais, bendrovė pristatys priemones, kurias ji naudoja, ir visas kitas specializuotas paslaugas naujai kvalifikuotiems darbuotojams paremti.

2

Studijos trukta 1 metus ir prasideda 2017 metų spalį. Mokymo programa yra nukreipta į architektus, projektavimo inžinierius ir susijusių fakultetų absolventus (specializuojantiems ir / arba magistro studijoms).

Betafence iniciatyva pradėta bendradarbiauti su Milano technologijos universitetu, mokykla, kuri visada vadovavosi naujovėmis ir vertinama dėl jos ypatingo gebėjimo rengti specialistus, kurie lengvai atranda savo kelią besikeičiančioje darbo rinkoje.

https://master.infrastrutturesportive.it/

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika