Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Naujos Betafence garantijos sąlygos

betafence dom oswiecim nylofor 3d p1110872 thumb640x480

Garantija taip pat taikoma atskiriems produktams

Mes įvedėme naujus mūsų tvorų garantinius terminus, įskaitant naujo tipo vadinamąjį  “10 metų ekstremalumą”.

Mes visada norime, kad mūsų klientai gautų aukščiausią Betafence produktų kokybę. Tai yra patvirtinta mūsų garantijoje, kurioje rašoma, kad mes suteikiame 10 metų garantiją sistemoms, apsaugotoms PVC ir PE dangomis. Siekdami patenkinti klientų lūkesčius, parengėme dvi naujas galimybes.

Pirmoji tai konkrečių produktų garantija. Nuo šiol, net jei jūs perkate mūsų plokštes, tinklus ar vartus kaip atskirus produktus, o ne visą sistemą, jums bus suteikta 10 metų garantija. Visoms tvorų sistemoms suteikiamos rašytinės garantijos, nurodant konkretų užsakymo numerį.

Kita nauja galimybė yra mūsų 10 metų ekstremali garantija. Tai yra išplėstinė garantijos versija, kuri apima produktus, įrengtus labai koroziškoje aplinkoje. Ji apima modelius, skirtus tvorų turtui, esančiam arti jūros, kurie neturi kontakto su jūros vandeniu.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika