Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Novatoriška, patraukli ir saugi - tokia yra mūsų nauja "Horizen" tvėrimo sistema.

betafence panel horizen panel set small large

"Horizen" yra nauja tvorų linija, sukurta laikantis madingų tvėrimo tendencijų. Sistema, kuri sujungia aukšto lygio turto saugumą su patrauklia išvaizda, yra prieinama Lenkijos rinkoje nuo rugsėjo.

"Betafence Horizen" yra pilna tvoros sistema, daugiausia skirta individualiems klientams. Ji puikiai tinka privačių pastatų apsaugai. Sistema susidaro iš plokščių, įėjimų, dvigubų ir stumdomų vartų, sukuriančių patrauklų, akiai malonų vaizdą.

"Horizen" sistemos elementai pasižymi labai aukšto lygio neskaidrumu, sukuriamu dėl horizontaliai išdėstytų lentų. Atstumas tarp jų yra tik 15 mm, kuris garantuoja nuosavybės gyventojų privatumą ir apsaugo plotą nuo pažeidėjų. Dengimo technologijos užtikrina tvoros ilgaamžiškumą.

Montavimo skylių, pagamintų naudojant "Flowdrill" šiluminį gręžimo metodą, kuris nepažeidžia antikorozinių sluoksnių, dėka, "Horizen" produktai yra lengvai surenkami - kiekvienas mėgėjas gali šią tvorą surinkti be elektrinių įrankių pagalbos.

"Horizen" tvėrimo sistema siūlo neįtikėtinai prieinamas kainas, kurios aiškiai išsiskiria Lenkijos rinkoje.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika