Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

NUBRĖŽK SAVO TVORĄ SU BETAFENCE PROGRAMĖLE!

betafence configurator 375x275

Mūsų aptvarų programėlė padės jums suprojektuoti savo projektą

Betafence išleido naują savo programėlės versiją, siekiant padėti jums parengti savo aptvarų projektą, tarsi tikras architektas. Tik keliais žingsniais galite sukurti išgraviruotą jūsų projekto paveikslėlį, vizualizuoti savo būsimas plokštes, aptvarų sistemą ar rulonus, įrengtus aplink jūsų namą, pastatą, sodą ...

Kaip tai įmanoma?

Apsilankykite mūsų programėlėje ČIA arba atsisiųskite ją "Google" ar "Google Play" parduotuvėje. Naudokitės savo nešiojamuoju kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu (neveikia išmaniuosiuose telefonuose) ir sukurkite nuostabų rezultatą. Mes lažinamės, kad jūs jausitės labai patogiai naudodami šią programėlę. Tai lengva, greita ir padės jums efektyviai orientuotis konfigūracijoje.

betafence configurator 375x275 2

Įkelkite (programoje) savo namo ar sodo nuotrauką ir pradėkite. Nesijaudinkite, jei neturite geros nuotraukos. Galite pasirinkti numatytąją nuotrauką mūsų bibliotekoje.

Tada sistema paprašys jūsų pasirinkti produktą, kurį norite įdiegti. Jūs galite konfigūruoti pageidaujamą ilgį ir aukštį. Galite pažaisti su įvairiomis galimybėmis ir gauti tinkamiausią sprendimą.

Jūsų tvora bus parodyta įkeltoje (arba pasirinktoje) nuotraukoje; jums reikės išdėstyti produktą (-us) į tinkamas vietas ir, galbūt, pakoreguoti mastelį.

Galite pridėti tiek daug sekcijų (produktų), kiek norite. Jūs netgi galite pasirinkti įdiegti tvorą ir vartus arba dvi skirtingas tvoras. Galimybės yra begalinės. Jūs esate dizaineris.

Palankiai pripažinti tikrų specialistų! Šis įrankis yra neišvengiamas visiems tiems, kuriems reikia prašyti leidimo prieš pastatant tvorą, nes jie gali pateikti galutinio rezultato vaizdą.

Betafence konfigūravimas tvoroms. Pasirinkite savo tvorą su "Betafence" aplikacija. Jūsų tvoros nuotrauka Betafence

Patenkinti rezultatu? Puiku! Dabar išsaugokite. Suteikite savo projektui vardą ir pasidalykite juo su savo vietiniu mažmenininku el. paštu ir greitai pateikite kainos pasiūlymą. Arba skleiskite žodį ir dalinkitės savo projektu su socialine žiniasklaida, pvz., Facebook, Pinterest, Google +... Norite daugiau? Išbandykite kitą produktą iš mūsų bibliotekos. Jūs galite braižyti tiek projektų, kiek norite, ribų nėra!

betafence configurator 375x275 3

Jūsų tvora sumontuota su "Betafence" konfigūratoriumi

Pasirengę brėžti savo projektą?

PASPAUSKITE ČIA

  Jei jums reikia pagalbos naudojantis mūsų įrankiu, nedvejodami susisiekite su mumis, užpildę mūsų kontaktinę formą. Mūsų specialistai jums padės. Susisiekite su mumis.

  Taip pat norėtume išgirsti, ką jūs manote apie šią programėlę. Atsiųskite mums savo atsiliepimus (spustelėdami "Susisiekite su mumis") ir padėkite mums tobulinti šį įrankį.

copnfigurator render betafence 1200x300

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika