Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Nylofor segmentinės tvoros saugo jėgainę AprilijojeSaugumas ir ekologija
Elektros energijos jėgainės dėl savo specifikos reikalauja specialių saugumo sprendimų – stebėjimo, aptikimo, tinkamo patekimo į teritoriją uždelsimo laiko užtikrinimo. Vis labiau plintant „švarios“ energijos idėjoms, tampa svarbu užtikrinti tinkamą aplinkos ir vietos gyventojų saugumą. Todėl, renkantis aptvėrimo sistemą svarbu tinkamai pasirinkti aptvėrimo technines savybes, gamybai naudojamas medžiagas, formą bei išvaizdą.

Segmentinis aptvėrimas aplink Italų elektrinę
Siekiant užtikrinti tinkamą elektrinės ir Aprilijos jūrinio kraštovaizdžio suderinamumą, buvo nuspręsta įrengti betoninę tvorą, kombinuojant su permatoma segmentine tvora. Ant pilkos betoninės sienos sumontuota 1200 m Nylofor 3D Pro segmentinė tvora, padengta cinku ir PVC danga. Segmentai pritvirtinti prie kvadratinių su lenktomis alkūnėmis stulpų. Ant alkūnių pritvirtinta dviejų eilių spygliuota viela. Aptvėrimo sistema buvo pasirinkta žalios spalvos, bei įrengti varstomi ir slenkantys vartai su Nylofor 3D užpildu. Papildomam saugumui užtikrinti įrengtos stebėjimo ir aptikimo sistemos.

Ekologiška dujų garų elektrinė
Aprilijoje (Italijos vidurio vakarai) pastatyta elektrinė su KCDT (kombinuoto ciklo dujų turbina) gamina elektros energiją naudojant natūralias žaliavas. Jėgainė su dujų turbina – vadinama „Turbogas“ – apjungia du energijos gamybos procesus: dujų ir garų turbinos.

Energetikų ir aptvėrimų specialistų bendradarbiavimas
Aprilijos elektrinės segmentinė tvora buvo įrengta bendradarbiaujant dviems savo rinkų lyderiams – aptvėrimų specialistams Betafence Italija ir privačiai Italijos energijos tiekimo bendrovei Sorgenia (tiekia vėjo, vandens, dujų ir biomasės energiją).

Taip pat skaitykite: Magneti Marelli Milane aptvėrė Betafence 

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika