Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Italijos karabinierius saugo Securifor

Policijos nuovada Komo provincijoje buvo apjuosta didelį saugumą užtikrinančia segmentine tvora

 

Read more ...

Juventus stadione Betafence tvoros

Išlenktos Nylofor 2D Super tvoros efektyviai saugo futbolo stadioną Turine

Read more ...

Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

2.4 metrų segmentinės tvoros saugo kasimo mašinas Vitbanke

Read more ...

Securifor RENFE remonto bazėje

Betafence aptvėrė daugelį aikštelių Ispanijos La Sagra regione

Greitųjų traukinių remonto centras
La Sagra provincijoje (tarp Toledo ir Madrido) yra įkurta pagrindinė RENFE remonto bazė. Tai didžiausias tokių paslaugų centras pietų Ispanijoje. Jame geležinkelių kompanija atlieką greitųjų traukinių remontą ir tobulinimą.


Securifor panelių sistema
Dėka geros reputacijos dėl atliekamų darbų kokybės Betafence Ispanija buvo pasirinkta viso aukšto saugumo lygio aptvėrimo sistemos įrengimui. Išilgai kelio į La Saga remonto bazę buvo pastatyta 1660 m ilgio Securifor segmentinės tvoros sistema. Tvoros panelės su specialiais fiksatoriais buvo pritvirtintos prie Bekafix Super stulpų. Vis aptvėrimo sistema yra žalios RAL 6005 spalvos ir 2,4 m aukščio. Papildomai buvo įrengti Robusta varstomi vartai saugoti praėjimą į bazę.


Transportas pietų Ispanijoje
RENFE yra valstybės valdoma keleivių ir krovinių geležinkeliais gabenimo kompanija, kurią kontroliuoja plėtros ministerija. Ji veikia La Sagra regione ir pietų Ispanijoje, apimant dalį Toledo ir dalį Madrido provincijų.

 

 

Barofor vartai Stavangerio uoste Norvegijoje

Sudedami varstomi vartai priima minias keleivių iš kruizinių laivų ir lainerių.

Daugiau nei 200 m ilgio Betafence vartų sistema saugo prieplauką šalia naujai atidarytos Stavangerio koncertų salės Norvegijoje. Erdvę taupantys vartai gali lengvai aptarnauti didelį srautą įeinančių ir išeinančių kruizinių laivų ir lainerių keleivių. Vartų ir tvorų konstrukcija yra paremta Barofor produktų linija su specialia, atšiauriam skandinaviškam klimatui pritaikyta danga.

Read more ...

Subcategories

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika