Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence aptvėrimai „Metalist“ stadionui Charkove

Dėl unikalios stogą laikančių 24 sijų konstrukcijos, šis stadionas buvo pramintas „Voru“. Atidarymo iškilmės buvo švenčiamos 2009 metų gruodžio 5 dieną, kaip tik per jo įkūrėjo – Aleksandro Jaroslavskio gimimo dieną. Virš aikštės stadione sumontuota speciali kamera leidžia stebėti TV vaizdo transliacijas iš paukščio skrydžio.

Read more ...

Terasa užtildyta su gabiono siena

Soundblock siena sukūrė jaukų kampelį ir užtikrino ramybę kaimynams.

Read more ...

Stadionas PGE ARENA – architektūros čempionas

Stadium built in Gdańsk won a prize in prestigious competition „Stadium Business Awards 2012” Gdanske pastatytas stadionas buvo įvertintas prestižiniuose apdovanojimuose „Stadionų Verslo Apdovanojimai 2012“ (ang. „Stadium Business Awards 2012) Gdanske (šiaurės Lenkija) pastatytas stadionas PGE ARENA Stadionų Verslo Apdovanojimuose 2012 gavo geriausią įvertinimą kategorijoje „Architektūra ir Projektas“. Rezultatai buvo paskelti iškilmingoje ceremonijoje Turine gegužės 15 d.

Read more ...

Sertifikuoti Betafence transporto priemonių smūgiams atsparūs užtvarai

 

Betafence plečia savo gaminių asortimentą transporto priemonių smūgiams atspariais užtvarais, kurie gali atlaikyti 7 tonų spaudimą.

Read more ...

Pasiekti nauji rekordai PSB parodoje

Jubiliejinėje parodoje PSB Group, kaip ir kompanija Betafence, viršijo savo ankstesnius pasiekimus

Read more ...

Subcategories

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika