Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Saugus Kamerūno oro uostas

“Securifor” ir “Fortinet” užtikrins tarptautinio oro uosto Douala saugumą.

Douala yra didžiausias Kamerūno miestas ir vienas svarbiausių  jūrų uosto ilankų Gvinėjoje (iš kur yra eksportuojama Kamerūno kava ir kakava). Šalia vidaus ir tarptautinio oro uosto įsikūręs, bei apsuptas "Betafence" didelio saugumo tvoromis.

Apie 11,2 km tvorų sistemų “Securifor” – bus įdiegtos 3 m aukščio tvorų sistemos. Likę 9,5 km bus apsupti suvirintu tvoros tinklu “Fortinet Super” – 2 m aukščio. Abi sistemos bus įrengtos su dvigubomis alkūnėmis prailgintais stulpais, bei apjuosti “Concertina”. Įėjimas i oro uostą bus užtikrintas su 12 dvigubų atveriamų vartų “Robusta” -  5m pločio vartai.

Read more ...

Betafence laimi kontraktą F1 trasos Indijoje aptvėrimui

Pirmosios Formulės 1 GP lenktynės Spalio mėnesį 2011 metais bus apsaugotos Betafence apsaugos sistemų.

Read more ...

Fencebook

Betafence kompanija atidarė duris geresniam tvorų supratimui

 

 

Read more ...

Gabionai Šanchajaus Expo Parodoje

Kinijoje Expo parodos lankytojai galėjo pasikliauti "Betafence" gabionais.

Read more ...

„Securifor“ aplink Durbano uostą

„Betafence“ apsupo Durbano uostą Pietų Afrikos Respublikoje saugiausia tvoros sistema.
Durbano uostas – tai intensyviausiai naudojamas uostas Pietų Afrikos Respublikoje. Jis atidarytas XIX a. penktame dešimtmetyje ir iki pat šiandienos paskirsto didžiąją dalių iš Pietų Afrikos Respublikos eksportuojamų prekių į visą pasaulį.
Pastaraisiais dešimtmečiais jis stabiliai augo, buvo didinami jo pajėgumai ir plečiama infrastruktūra. Viena iš investicijų 2010 metais buvo visiškas jo perimetro apsaugos atnaujinimas.
Projektą įvykdė „Betafence“, pateikusi labai saugų sprendimą – sistemą „Betaview®“. Ją sudaro 2,5 m aukščio „Securifor 3D“ skydai, IPE stulpai su ilginamąja svirtimi 6 eilėms elektrinės vielos ir 4 metrų ilgio stumdomi vartai su specialia prieigos kontrole.

Read more ...

Subcategories

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika