Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Baigėsi projektas „Saugi mokykla“

Betafence kartu su Švietimo ir mokslo ministerija surengė pamokas apie saugumą
 

Read more ...

„Soundblock“ – tylusis gabionas

Šiuolaikiškas sprendimas, užkertantis kelią greitkelių triukšmui „Soundblock“ gabionas yra unikalus, patentuotas „Betafence“ produktas, specialiai sukurtas didelio masto infrastruktūriniams projektams, ..

Soundblock

Read more ...

Betafence įžengė į Slovakiją

Po Vengrijos (2008 ) ir Čekijos Respublikos (2010), duris Betafence atveria ir Slovakija.
Įgyvendindama vieną iš strateginių tikslų - vykdyti geofrafinę plėtrą - nuo 2011 metų Betafence įsikūrė ir Slovakijos Respublikos teritorijoje.

Soundblock

Read more ...

Betafence savo klientams pateikė virtualų žaidimą

 

Gruodžio mėnesį visi Betafence internetinės svetainės lankytojai sniego gniūžtėmis gaudė Kalėdų Senį.

snowman

Read more ...

Securifor 2D saugo naftos perdirbimo gamyklą Bahreine

2,5 metrų aptvėrimo sistema juosia 13,5 km perimetrą

Pramoniniai objektai (naftos gamyklos, laboratorijos, įkalinimo įstaigos) priklauso didesnės rizikos grupei - neteisėtas patekimas iš/į teritoriją gali kelti grėsmę daugeliui piliečių. Dėl šios priežasties šių vietų aptvėrimai turi užtikrinti griežtą srauto kontrolę bei galimybę nedelsiant pastebėti įsibrovėlius.

 

Šiai objektų grupei Securifor asortimentas, ypač Securifor 2D su tvirtomis vertikaliomis vielomis (6 mm) ir dvigubomis horizontaliomis vielomis (4 mm), yra tinkamas pasirinkimas. Suvirintos plokštės su itin mažomis akutėmis (8 x 2 cm) yra neperlipamos, pro jas netelpa ne tik ranka ar koja, bet ir įrankiai, kuriais įsibrovėliai galėtų bandyti nukirpti vielas. Bandymas padaryti skylę plokštėje užtruktų beveik 20 minučių.

Dėl aukštų kokybės standartų, Securifor 2D buvo pasirinkta naftos perdirbimo gamyklos Bahreine aptvėrimui. Aukšta, 2,5 metrų tvora juosia 13,5 kilometrų plotą. Ant specialiai suprojektuotų stulpų su lenktomis atšakomis, primontuota spygliuota viela. Patekti į gamyklos teritoriją galima pro septynis dvigubus atveriamus vartus su Securifor 2D užpildymu (10 x 3.5 m kiekvieni). Galiausiai, planuojama įdiegti aptikimo bei kontrolės sistemą.

 

[ Atgal ]

Subcategories

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika