Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

“Betafence” iniciatyva „Saugi mokykla”

„Betafence” šūkis teigia – „Saugome tai, kas svarbu”, o kam, jei ne mūsų vaikams, apsaugos reikia daugiausiai. Ši idėja padėjo gimti socialinei iniciatyvai „Saugi mokykla”. „Betafence” kartu su vietos valdžios institucijomis šį projektą įgyvendina trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

LOGO3_mini

Read more ...

Naujas „Betafence“ pardavimų skyrius Čekijos Resublikoje

Šių metų pradžioje Moravijos regiono sostinėje Bruno (Čekija) savo veiklą pradėjo naujas „Betafence” pardavimų skyrius. Netoli miesto centro, gražioje aplinkoje įsikūrusio biuro valdymas patikėtas naujai vadovei – Lucie Siblova – patyrusiai pardavimo bei biuro valdymo profesionalei.

P1130479_mini

Read more ...

„CONSTRUMA 2009“ BUDAPEŠTE

 

28-oji statybų paroda „CONSTRUMA", kurios pavadinimas šįmet buvo „Statybų jėga", vyko balandžio 1 - 5 dienomis. Šį kartą pagrindinė parodos tema buvo ekologija, o labiausiai reklamuojami buvo revoliuciniai energijos taupymo sprendimai bei žaliąją energiją naudojančios technologijos. dscf4084

Read more ...

Autobusas

Paprastai autobusais naudojamės tada, kai reikia žmones pervežti į kitas vietoves, atrasti naujas galimybes ir kitokias pasaulio šalis. Ir tokiu atveju AUTOBUSAS jus perkelia į kitą realybę - į saugų ir tvirtą „Betafence" aptvėrimo ir prieigos kontrolės sistemų pasaulį.

p4210001_s

Read more ...

Prekybos salono Latvijo atidarymas

2009 m. kovo 18 d. mūsų partneris Latvijoje - „SIA Preiss Buve" - oficialiai atidarė prekybos saloną, kuris yra jų naujojo biuro Rygoje dalis. p3180004_s

Read more ...

Subcategories