Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Vaikų žaidimų aikštelės aptvėrimas Ziedoņdārzs parke Rygoje

Ziedoņdārzs parkas yra įsikūręs Latvijos sostinėje tarp A. ČakaMatīsaSparģeļu ir Artilērijas gatvių. Tai – istorinė vieta, parkas buvo įsteigtas dar 1939 metais, bet renovuotas jis buvo visai neseniai. Šiame parke įsikūrusi vaikų žaidimų aikštelė džiugina visus vaikus, o tėveliai gali atsikvėpti ir pailsėti žaliojoje zonoje. Šis parkas yra 6,37 hektarų ploto, todėl jam aptverti yra reikalinga tokia tvora, kuri galėtų geriausiai pasiteisinti.

11

Read more ...

Mobilių tvorų panaudojimas renovuojant istorinius pastatus

Kiekviena šalis turi savo kultūrinį paveldą, kurį norima išsaugoti, todėl istorinių pastatų renovacija gali būti tikrai puikia galimybe supažindinti šalies gyventojus ir turistus su istoriniais įvykiais ir juos menančiais objektais. Istorinių pastatų renovacija turi būti atliekama itin atsakingai – svarbu yra tai, kad objektai būtų tinkamai apsaugomi nuo įsibrovėlių bei vandalų, o tuomet, jei atliekami kasinėjimo darbai, turi būti užtikrinama, kad teritorija bus saugi, ir į ją niekas nepateks.

DSC09739

Read more ...

Tinkamos tvoros –2016-tųjų tendencijos

Ar šiais metais planuojate statyti naują ar pakeisti esamą tvorą? Peržvelkite populiariausius sprendimus.

108951s 1beka

Read more ...

Aptvarai gyvenamiesiems kvartalams

Patraukli išvaizda ir garantuojamas saugumas – pagrindiniai reikalavimai gyvenamųjų kvartalų tvoroms.

betafence osiedle mieszkaniowe wawa nylofor 3d img 5669

Read more ...

Interviu apie dabartines tendencijas

Awa Kubisz, marketing vadovas kompanijoje Betafence Sp. z o.o. kalba apie kompanijos strategiją bei visos aptvėrimo sistemų rinkos esamą situaciją.

102149S 1BEKA

Read more ...

Subcategories

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika