Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

PetraZen

PetraZen 1 jpg

Nauja Betafence gabionų siena

Novatoriškos ir elegantiškos gabionų sienų versijos pristatymas. PetraZen atsakas tiems, kurie ieško harmoningo komforto ir puikaus dizaino.

Zenturo gabionų sienos, kurias mes siūlėme keletą metų yra nuolat populiarios dėl jų originalios išvaizdos ir įvairaus pritaikymo. Todėl mes nusprendėme sukurti naują sienų seriją, kuri suteiks mūsų klientams papildomas galimybes.

PetraZen: akcentai

PetraZen gabionų sienos pagamintos iš Nylofor F plokščių su horizontaliais plokščiais strypais. Suvirintos su vertikaliais laidais kas 20 cm, jos užtikrina išskirtinį plokščių tvirtumą.

Plokštės montuojamos ant laikiklių, prisuktų prie stulpų su savisriegiais varžtais. Laikikliai baigiami kabliukais, ant kurių plokštės yra užrakintos. Tai leidžia naudoti mažesnį laikiklių atstumą, o tai užkerta kelią sienai iškilti.

Nylofor F plokščių uždėjimas ant laikiklių žymiai palengvina gabionų sienos surinkimą. Jums nebereikia laikyti ar remti plokščių tolesniuose surinkimo etapuose.

Svarbi naujovė taip pat įtrauktos daugiafunkcinės nerūdijančio plieno jungtys, kurios yra naudojamos nustatyti dviejų gretimų sienų tarpus. Jie leidžia statyti sieną bet kokiu kampu (taip pat bukieji ir aštrūs kampai).

Kaip ir Zenturo, sienos gali būti pripildytos akmenimis, medžiu arba kita medžiaga, kuri bus suderinta su aplinka.

Ramybė ir privatumas

Dėka savo unikalios konstrukcijos, PetraZen gabionų sienos suteikia nuosavybės gyventojams privatumo jausmą, garantuoja visišką sienos neskaidrumą. Be to, toks sprendimas prislopina triukšmą ir sumažina blogo kvapo prasiskverbimą iš išorės.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika