Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Pietų Afrikoje Betafence tapo oficialios WP regbio ekipos partnere

Team 2787 official

Betafence tvoros sistemos įtrauktos į žaidimą

Betafence Pietų Afrikoje tapo oficialia Vakarų srities regbio komandos, esančios Newlands Rugby Ground stadione, Keiptaune, partnere. Tai seniausias regbio stadionas, skaičiuojantis 126-us gyvavimo metus.

Šiame įžymiame objekte Betafence įrengė 160 metrų sudedamus aptvarus (80 m abiejuose kampuose), suprojektuotus pagal jų specifikacijas. Spalį įvyko svarbiausios sezono rungtynės, kurias stebėjo milijonai žmonių: tarp Pietų Afrikos ir Naujosios Zelandijos nacionalinių komandų.

Šios asociacijos dėka, kartu su WP regbio komanda, Betafence buvo įvardinta kaip oficiali klubo partnerė. Tuo metu, kai tvora bus naudojama, Betafence turės savo logotipą kiekviename aikštės kampe, kuris taip pat bus rodomas LED komerciniuose ekranuose. Mes taip pat turime paruošę rungtynių bilietus mūsų klientams, kurios bus žaidžiamos WP regbio komandos stadione. Apskaičiuota, kad tokio rėmėjo pozicijos kaina viršija 500 tūkstančių eurus, tad, atsižvelgiant į tvoros kainą, tai buvo Betafence sandoris ne tik strateginiu požiūriu.

Visas projektas buvo atliktas greitu tempu – per dvi savaites – nuo siūlymo patvirtinimo, įskaitant tvoros suprojektavimą ir sumontavimą.

IMG 4951

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika