Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Pirkite tik pilnai paruoštus vartus!

139922s 1beka

Jeigu planuojate pasidaryti įėjimo vartus patys su detalėmis prieinamomis rinkoje, tikimės, kad šis straipsnis privers jus persigalvoti.

Žiūrėdami interneto pasidaryk pats forumus, mes pastebėjome daug temų, kuriose entuziastai giriasi įėjimo vartų sumontavimu. To argumentai: pasitenkinamas atliktu darbu ir pinigų sutaupymas. Kelių detalių nusipirkimas ir savarankiškas sumontavimas teoriškai pigesnis.

Aišku, mes visada palaikome ir giriame kūrybingus žmones, kurie turi techninių įgūdžių. Bet šiuo savarankiško montavimo atveju su produktais, kurie yra gaunami kaip komplektas mes sakome ne.

Teisingos santaupos

Gaminant savadarbius vartus sutaupyti pavyks ne visada. Pirmiausia, joks savarankiško montavimo entuziastas neturi tų pačių prietaisų namuose, kuriuos turi aptvarų gamintojai. Vartai, surinkti gamykloje, pasižymi didesniu ilgaamžiškumu, atsparūs apgadinimams ir visa tai – ilgalaikis patvarumas. Todėl jums nereikia jų taisyti ar taip dažnai keisti. Tai atneša didesnes santaupas ilgesniame laikotarpyje.

Prašome taip pat prisiminti, kad garantija bus suteikiama tik pilnai paruoštiems vartams, kurie įsigyti iš platintojo ar tiesiogiai iš gamintojo. Nesėkmės atveju, produktas bus sutaisytas nemokamai, o savadarbių vartų remontas bus mokamas.

Puikus derinys

Efektyvus sistemos funkcionavimas daugeliui metų garantuotas, kuomet perkate originalius vartus. Tik originalios įrangos garantuoja puikų derinį ir suderinamumą su likusiais aptvarų elementais, stulpais, plokštėmis ar tinklais. Puikiai derantys vartai garantuoja komfortišką naudojimą.

Taigi ar nėra geriau atsisakyti tokių tariamų santaupų ir pasirinkti patikimą variantą? Mums atsakymas daugiau nei akivaizdus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika