Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Prekybos salono Latvijo atidarymas


2009 m. kovo 18 d. mūsų partneris Latvijoje - „SIA Preiss Buve" - oficialiai atidarė prekybos saloną, kuris yra jų naujojo biuro Rygoje dalis.

Apvalios formos salėje labai profesionaliai demonstruojama daugybė „Betafence" produktų, pradedant tinklo ritiniais (Pantanet, Resitor, Ursus), keletu stulpų rūšių ir baigiant gatavomis panelių sistemomis (Nylofor, Securifor, Barofor ir kt.). Produktai išdėstyti ant tikros žemės imitacijos ir eksponuojami priešais reklaminius skydus, nurodančius pagrindines produktų panaudojimo sritis (privačiuose namuose, gamyklose, miškų ūkiuose ir pan.).

Į atidarymą buvo pakviesti didžiausi mūsų partnerio klientai, architektai, projektuotojai ir bankų atstovai. Renginio pradžioje „Betafence" pardavimų atstovas Audrius Bartaška papasakojo apie „Preiss Buve" ir „Betafence" bendradarbiavimo istoriją bei apie tai, kodėl buvo imtasi įgyvendinti prekybos salono idėją (vienas svarbiausių tikslų - išsamiau supažindinti klientus su produktais ir kiekvienam atvejui tinkamiausiais sprendimais). Po to, skambant gyvai muzikai, renginio dalyviai vaišinosi šampanu ir ilgai kalbėjosi apie tokių vietų, kuriose kiekvienas gali pačiupinėti produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą, privalumus.

Esame giliai įsitikinę, kad tokios profesionaliai surengtos parodos gali būti labai naudingos skatinant ir teigiama linkme paveikiant mūsų asortimento pardavimus.

p3180012 p3180013 p3180017
p3180067 p3180092{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika