Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Publifor sistema apsaugo didžiausią Italijoje geležinkelio stotį

IMG 3005GruppoCreativo

Mūsų Publifor tvoros sistema užtikrina aukščiausio lygio apsaugą šale Romos geležinkelio stoties.

Roma Termini yra netik didžiausia, bet ir svarbiausia geležinkelio stotis Italijos Pusiasalyje. Šis terminalas aptarnauja daugiau negu pusę milijono keleivių kasdien, kurie atvyksta iš įvairių Italijos regionų.

Aukščiausias saugumo lygisjubiliejaus proga

Geležinkelio valdžia nusprendė modernizuoti patekimo į prie platformų sistemą kad būtų padidintas keleivių saugumas pasiekiant kitų moderniuasių stočių lygį. Saugumo lygio didinimas buvo ypatingai svarbus numatomo piligrimų antplūdžio jubliejiniais metais bei teroro išpuolių pavojaus.

Be to, Publifor sistema palengvina keleivių kontrolę, neleidžia patekti be bilietų įsigyjimo, taip išvengiant ir pašalinių asmenų ar prekeivių patekimo į traukinių vagonus.

IMG 2926GruppoCreativoIMG 3036GruppoCreativo

Publifor sistemos privalumai

Ši užduotis buvo patikėta Betafence.Mes nusprendėme naudoti modernius Publifor modulius šiam projektui.Kiekvieną iš jų sudaro bazė pagaminta iš virinto metalo ir užpildyta betonu bei specialiu poliesterio apsauginiu sluoksniu padengta ploštė (Nylofor 2D, 2D Super, Securifor ar kitą).

Specialiai Ferrovie Dello Stato Italiane nacionaliniai geležinkelio stočiai, sukūrėme modifikuotą Publifor veriją.Panelė iš plieno pakeista į polikarbonato. Ši medžiaga atspari smūgiams bei užtikrina maksimalų matomumą kuris padeda efektyviau kontroliuoti pastato bei personal saugumą

Dar vienas svarbus Publifor sistemos privalumas – greitas ir paprastas motavimas.

IMG 3070GruppoCreativoIMG 3087GruppoCreativoIMG 3299GruppoCreativo

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika