Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

“Publifor” sistema saugo viešasias erdves Italijoje

012.ashx

Mūsų tvoros sistemos “Publifor” garantuojančios aukščiausio lygio saugumą yra sėkmingai pritaikomos Italijos miestuose.

Saugumas masiniuose renginiuose Italijoje užtikrinamas su mūsų “Publifor” tvoros sistema, kuri nuo šių metų galima ir dvigubo perdengimo.

Daugelį metų “Betafence” sprendimai užtikrino efektyvią apsaugą Italijos miestuose, dė to šiemet sulaukėme užsakymų užtikrinti apsaugą daugelyje renginų vykstančių įvairiose vietose. Projektams įgyvendinti buvo naudota “Publifor” sistema.

2.Publifor ok.ashx

Apsauga padidintos riziko teritorijose

Nuo Balandžio iki Birželio “Publifor” sistema saugojo Turino katedrą, kurioje buvo galima pamatyti garsiąją Turino drobulę. Šis renginys buvo dalis 200-tųjų Šv. Jono Bosco gimimo metinių minėjimo. Liepos pradžioje “Publifor” buvo naudotos G8 viršūnių susitikime L'Aquila.Abiems renginiams galėjo kilti teroro išpuolių grėsmė, todėl buvo privaloma naudoti geriausias šiuolaikines sistemas.

“Publifor” sistema buvo naudojama ir kitose vietose, pavyzdžiui greitojo geležinklelio atidaryme Val di Susa mieste ir Tiburtina geležinkelio stotyje Romoje.Šis aptvarų sprendimas buvo naudotas ir Palaguistizia teismo Turine apsaugai mieste vykstant demonstracijoms.

1387 1401875325 31660 1401875444 1

“Publifor Double Skin”

Išūkiai su kuriais suidūrėme šiais metais paskatino sukurti visiškai naują sistemą: – “Publifor Double Skin”, kuri užtikrina dar aukštesnio lygio saugumą. Mes uždėjome rėmą pagamintą iš metalo profilių ant metalinio pagrindo su betono užpildu bei pritvirtinome dvi “Securifor” plokštes.Pirmoji plokštė yra standartinė, o kita pakreipta 90 laipsnių kampu.

Tokio tipo konstrukcija padaro “Double Skin” labai tankiu tinklu su kvadratiniais tarpeliais, kurie apsaugo nuo bandymų perlipti tvorą. Be to, dėl panaudotos labai tvirtos vielos, sistema gali pakeisti tvoros kryptimi iššautos kulkos trajektoriją.

„Publifor Double Skin” gali būti integruojama su kitomis aktyviomis sistemomis, pavyzdžiui stebėjimo įrenginiais.

1660 1401875444 3G82.ashxPublifor Double Skin.ashx

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika