Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Publifor sistema saugos stadioną Specijoje

20170221 152943

Naujos plokštės palengvins futbolo gerbėjų eismą rungtynių metu

Futbolo Spezia Calcio komandos stadionas bus aprūpintas nauju moduliu, pagrįstu Publifor tvora, sukurtu Betafence.

Spezia yra komanda, kuri žaidžia antroje Italijos futbolo lygoje. Jos Alberto Picco stadionas buvo pastatytas 1919 metais ir nuo tada buvo keletą kartų atnaujintas, siekiant patenkinti reikalavimus, susijusius su minios apsauga. 2007 metais visuose įėjimuose buvo įrengti turniketai ir pastatyta tvora, siekiant sukurti saugumo zoną.

Tačiau kliūtimi diegiant visus pokyčius, į kuriuos įėjo įvažiavimo vartų išplėtimas, tapo pastatas įsikūręs arti stadiono. Miesto valdžia nusprendė jį nugriauti – darbai prasidėjo šių metų sausį. Baigus, bus atlikti reikalingi pakeitimai. Tarp šių, architektai nusprendė padvigubinti turniketų skaičių, perkelti bilietų kasas ir įrengti liftą neįgaliesiems.

20170221 152958

Naujos tvoros

Dalis atliekamų darbų yra aplink stadioną, bus pastatyta nauja tvora, siekiant supaprastinti minios eismo kontrolę ir padidinti žmonių komfortą. Ji bus novatoriška mobiliųjų modulių pagrindu grįsta Publifor sistema iš Betafence.

Novatoriška ir labai patvari tvora jau naudojama apsaugojant minėtą griovimo sritį, ir toliau bus naudojama, siekiant kontroliuoti minią. Tai leis futbolo sirgaliams pasiekti vietas prieš rungtynes, o vėliau ir greičiau palikti stadioną.

Užsakymo apimtį sudaro maždaug 200 metrų tvora ir 9 stiprūs vartai skirti Publifor sistemos.

20170221 15375320170221 154148

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika