Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

SAUGIOS ATOSTOGOS

7 betafence nylofor3d bibione 1200x400

Dėkojame baseinų aptvarams, kurie pasirūpins jūsų vaikų saugumu.

Vasara, karštis, saulė ir, žinoma, svarbiausia – pasiplaukiojimas baseine. Nors ir praleisti savo atostogas toje vietoje, kur yra plaukiojimo baseinas, yra labai malonu, tačiau tai gali sukelti ir pavojų, ypač tada, kai šalia baseino yra vaikų. Kartais, vaikai, kurie bėgioja ar žaidžia šalia baseino, akimirksniu gali įkristi į vandenį ir taip sukelti pavojų savo sveikatai ar net gyvybei.

Tam, kad užkirsti kelią tokiems incidentams ir apsaugoti vaikus nuo atsitiktinio, netyčinio patekimo į vandenį, mes rekomenduojame, jog jūs aptvertumėte savo baseiną tokiu būdu, jog jūsų vaikai niekaip negalėtų patekti prie baseino nesant suaugusiųjų priežiūrai. Bibione (VE) esantis turizmo kurortas, turintis  baseiną su pasenusia bei sugadinta tvora, ieškojo tinkamo sprendmo, jog padidintų konstrukcijos saugumą, suderintų estetinį vaizdą bei išsaugotų atsparumą drėgmei, kuris yra susijęs su druskingos jūros aplinka.

3 betafence nylofor3d bibione 580x2754 betafence nylofor3d bibione 580x275

„Betafence“, pasaulyje pirmaujantis aptvarų gamintojas, pasiūlė Nylofor® 3D aptvarų sistemą kuri yra suprojektuota ypač tokioms vietovėms, kurioms yra reikalingas aukštos kokybės tvirtumas, jog būtų užtikrintas aukšto lygio saugumas. Plieninės vielos, iš kurių kiekviena plokštė yra pagaminta, yra 5 mm storio. Būtent tokio storio plieninės vielos ir užtikrina aukštos kokybės patvarumą.

6 betafence nylofor3d bibione 580x2752 betafence nylofor3d bibione 580x275

Nylofor 3D plokštės pasibaigia  nelygiomis 30 mm ilgio smaigalėmis, kurios gali būti sumontuotos taip, jog būtų nukreiptos tiek žemyn, tiek į viršų – visa tai priklauso nuo poreikių. Šiuo atveju, atsižvelgiant į didelį vaikų skaičių, minėtasis kurortas pasirinko smaigales, kurios yra nukreiptos žemyn, tam, jog išvengtų nekontroliuojamo patekimo į baseiną. Taip tuo pačiu metu yra užtikrinamas ir vaikų saugumas.

betafence nylofor3d bibione 580x275betafence nylofor3d bibione piscina 580x275

„Betafence“ sistema, kuriai yra būdinga minimalistinė bei kruopšti estetika, suteikė subtilią eleganciją aplinkai. Dėl savo lengvos struktūros bei skaidrumo, ši sistema išlaikė labai vertingą aplinkos estetiką niekaip jos nepakeisdama. „Betafence“ pasiūlymuose yra ir aptvarai baltos spalvos, kurie yra panašūs į tipišką pajūrio architektūrą.

Dėl unikalios apsauginės technologijos įskaitant galvanizavimą, apdailą su dideliu sukibimo greičiu ir poliesterio sluoksniu (mažiausiai 100 mikronų storio), sistema yra atspari oro sąlygoms, UV spinduliams ir jūros druskai bei tarnauja ilgą laiką.

betafence nylofor3d camping bibione 580x275betafence nylofor3d dettaglio 580x275

Sistemą galima labai greitai įrengti ir dažniausiai ji yra prieinama RAL 6005 žalios spalvos. Taipogi pagal užklausą galima įsigyti ir kitokių spalvų aptvarus.

Nylofor 3D pasirinkimas vietoje seno jūsų aptvėrimo suteikia galimybę suderinti estetiką ir kraštovaizdžio harmoniją. Taipogi Nylofor 3D užkerta kelią neteisėtai prieigai ir tokiu būdu užtikrina vaikų saugumą. Be to, šie aptvėrimai saugo baseiną nuo mažų gyvūnų tiek dienos, tiek nakties metu.

Techniniai duomenys

Modelis: „Nylofor 3D Betafence”

Pageidaujama spalva: „Bianco“

Plokštės plotis: 2500 mm

Plokštės aukštis: 1230 mm

Apertūra: 200 x 50 mm su 100 x 50 mm armatūromis

Vielos diametras: 5 mm

Užsakymo apimtis: 140 metrai

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika