Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Saugo stadionus ir geležinkelio stotis

Roma Termini

Ne tik futbolo stadionai, bet ir geležinkelio stotys yra apsaugotos mūsų novatoriška Publifor sistema. Dabar pasiekiama nauja, skaidri versija.

Modulis pagrįstas Publifor sistema buvo sukurta Betafence bendradarbiaujant su CONI, Italijos olimpinio komiteto. Organizacija norėjo sprendimo, kuris atitiktų griežtus reikalavimus, susijusius su žiūrovais ir žaidėjais.

Stadio FattoriStadio Fattori 2Stadio LameziaStadio Lamezia 2

Sistema, kuri buvo naudojama kelerius metus dabar pasižymi dideliu stiprumu, standumu, atsparumu oro sąlygoms ir mechaniniams pažeidimams. Vienas modulis sudarytas iš tvoros skydelio (paprastai Nylofor 2D, 2D Super arba Securifor), kuris yra pritvirtintas prie metalinio pagrindo užpildyto betonu. Tokia konstrukcija moulio perkirpirmą paverčia praktiškai neįmanomu.

Stadio SalernoStadio Salerno 2

Skaidri Publifor geležinkelio stotyje

Mūsų projektas pasirodė esąs puikus sprendimas geležinkelio stotyse. Publifor ne tik padidina keleivių saugumą, bet taip pat ir palengvina bilietų tikrinimą.

Sistema buvo naudojama didžiausioje Italijos geležinkelio stotyje Roma Termini kaip saugumo išplėtimo dalis Jubiliejiniais metais. Specialiai stoties tikslais plieninės plokštės buvo pakeistos polikarbonatu. Medžiaga yra labai atspari smūgiams ir papildomai teikia didelį matomumą, palengvinantį apsaugos ir policijos darbą.

Roma Termini 2Stadio AlessandriaStadio Alessandria 2

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika