Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Saugūs aptvarai: į ką privalote atkreipti dėmesį

betafence private house wlochy logo securifor 2d large thumb640x480

Norite, jog jūsų tvora užtikrintų efektyvią nuosavybės apaugą? Tuomet tiesiog privalote perskaityti šį straipsnį!

Namo ir kiemo apsauga nuo galimų įsilaužėlių – yra pagrindinė kiekvienos tvoros sistemos funkcija. Būtent dėl to rinkdamiesi tvorą turite įvertinti jos apsaugos lygį.

Į kokias tvoros savybės turėtumėte atkreipti didžiausią dėmesį? Pateikiame svarbiausius faktus.

1. Aukštis

Nesvarbu, ketinate rinktis segmentinę tvorą ar tvoros tinklą, pasirinkite tokį aukštį, kad tvoros nebūtų įmanoma peršokti ar perlipti per viršų. Vienas iš pavyzdžių galėtų būti “Pantanet” tvorų serija, kurios pagrindinis struktūros elementas yra virintas tinklas. O stulpų aukštis prasideda nuo 1.5 m.

114224s 1beka

2. Smailėjantys galai viršuje                            

Tai užtikrina papildomą apsaugą, ypač jeigu tvoros sistema nėra labai aukšta. Vienas iš galimų pasirinkimų gali būti Nylofor 3D tvoros segmentai skirti gyvenamiesiems kvartalams. Dėl paprastos ir elegantiškos išvaizdos jie yra tinkami tverti ir atskiriems objektams.

105207s 1beka

3. Vertikalūs strypai

Tvoros segmenati su vertikalios konstrukcijos strypais apsaugo nuo galimo įsibrovėlių tvoros perlipimo. Jie neturi horizontalių strypų ant kurių patogu dėti kojas. Kaip pavyzdžius galima paminėti “Barofor Round” ir “Barofor Square” tvoros segmentus. Be to, šie du tvorų modeliai turi smailėjančius galus viršuje.

12067s 1beka

4. Siauri tarpai

Didelio tankumo strypai tvoros segmente daro lemia labai siaurus tarpus. To pasekoje potencialus įsibrovėlis neturės galimybės įkišti kojų ir tokiu būdu tvorą perlipti. Siaurus tarpus turi Zenturo serijos tvoros plokštės.

113168s 1beka

5. Užpildas

Kaikurių tvoros plokščių modeliai gali būti užpildyti įvairių formų ir tipų užpildu. Tokio tipo tvorų pavyzdžiai – gabionų tvoros kartu su Zenturo arba Bekafor tvoros plokštėmis

Plokštės su horizontaliu užpildu turėtų turėti pakankamai mažus tarpus tarp plokštės ir užpildo, kad būtų išvengta “kopėčių efekto”. Naujos kartos Horizen tvoros sistemose naudojamas 15 mm tarpas, kuris yra pakankamas.

horizen panel

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika