Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Screeno Line – tinklai, užtikrinantys privatumą

3

Sprendimas Bekafor ir Nylofor plokštėms

Screeno Line užpildai iš Betafence yra veiksmingas atsakas į vis labiau populiarėjančią tendenciją ieškoti privatumo savo turtui. Dėka jų struktūros, jie užtikrina privatumą ir siūlo patrauklų dizainą.

Vis dažniau klientai, ieškantys tobulos tvoros, renkasi sprendimą, kuris užtikrins maksimalų atskyrimą nuo supančios aplinkos. Todėl Betafence nuolatos dirba su naujais mūsų sistemos užpildais, dėl to, kad atitiktų rinkos paklausą.

Prieš keletą mėnesių mes pristatėme Screeno Line – užpildus, skirtus Bekafor ir Nylofor sistemoms. Tai vienas iš pažangiausių tokio pobūdžio sprendimų privačios nuosavybės tvorų rinkoje.

1

Screeno Line užpildo privalumai

Screeno Line juostos yra pagamintos iš patvaraus PVC, ir labai lengvai įdiegiamos. Elementas yra įdėtas į plokštę, o tada vertikalios juostelės pritvirtintos prie barjerų, naudojant spaustukus, o po to skydelis papildomai apsaugomas viršutine juostele.

P1110200

Screeno Line užpildai taip pat galimi keturių spalvų (žalios, antracito, taip pat šviesios ir tamsios medienos), todėl jas galite lengvai suderinti su turto dizainu. Verta pažymėti, kad jūs neturite juos naudoti visame skydelyje. Jeigu norite tik dalinio neskaidrumo, galite perbraukti užpildus kas antrą angą.

P1110623

Screeno Line produktai yra labai atsparūs kintančioms oro sąlygoms, įskaitant UV spinduliuotę. Užpildai nereikalauja valymo ar atnaujinimo.

 DSC8479

Labai paprasta įdiegti Screeno Line užpildymą, todėl tai galite padaryti be skambučio profesionalams. Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite šį instrukcijos vaizdo įrašą: https://www.youtube.com/watch?v=Pqzvt87y8qA

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika