Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Skaidrios tvoros stadionams

stadio 4

"Betafence" siūlo įvairų patrauklių sprendimų spektrą, siekiant užtikrinti sporto objektų saugumą. Tai apima ir naują skaidrų aptvėrimą.

"Betafence" yra Italijos nacionalinio olimpinio komiteto (CONI) partneris jau daugelį metų. Jie vystėsi ir tobulino aptvėrimus daugeliui stadionų, esančių visoje šalyje.

Šis bendradarbiavimas lėmė daugelio veiksmingų apsaugos sistemų susikūrimą sporto įrenginiams, kurie ne tik apsaugo žaidėjus ir sirgalius, bet taip pat leidžia patogiai stebėti varžybas. Visi tvorų kūriniai yra pristatyti kataloge "Betafence sporto sprendimai" ("Betafence Sport Solution").

IMG 1124264279 2500x1667P8040121

"Elevable" tvoros

Pirmasis sprendimas - "Elevable" tvora, pagaminta iš Nylofor 2D Super plokščių. Du tarpatramiai (vienas iš jų yra 1,2 m, o kitas - 1,0 m aukščio) yra įmontuoti ant to pačio stulpelio. Standartinis aptvarų aukštis yra 1,2 m, kuris užtikrina patogų varžybų stebėjimą. Jeigu reikia, gali būti ištraukta antroji plokštė, kuri padidinantų sistemos aukštį iki 2,2 m.

betafence parapetto elevabile chiuso 800x600 mediumbetafence parapetto elevabile aperto 800x600 medium

Permatomos aptvėrimų plokštės

Antrasis sprendimas yra labai panašus į pirmąjį, vienintelis skirtumas yra tas, kad skaidrios plokštės, naudojamos jų statybai, yra pripildomos polikarbonato lakštais. Jie leidžia sekti žaidimą net tada, kai plokštės yra 2,2 m aukščio. Tuo pačiu metu jie apsaugo ir sirgalius nuo kamuolio.

betafence parapetto assieme complessivo chiusa 800x600 mediumbetafence parapetto assieme complessivo 800x600 medium

Maksimalus matomumas

Trečiasis sporto įrenginių tvoros modelis bando įgyvendinti "stadionas be barjerų" tikslą. Jis apima fiksuotas 1,2 m aukščio parapeto plokštes. Jeigu nuspręsite įsirengti šį tvoros tipą, galite pasirinkti tarp Nylofor 2D plokščių ir skaidraus polikarbonato.

stadio 2

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika