Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Sporto centras Italijoje aptvertas Decofor sistema

Lefey 135

Decofor Arco aptvarai su originaliu, elegantišku dizainu garantuoja sportinio komplekso saugumą Livenza parke, Italijoje.

Centras įsikūręs Veneto regione – turistams patrauklioje vietoje. Jame yra sveikatingumo centras, baseinai, soliariumas, tinklinio aikštelės, futbolo aikštės, teniso kortai ir net mini golfo aikštynas. Patalpose įmonės gali organizuoti susitikimus ir konferencijas savo darbuotojams ir svečiams.

Objektui reikėjo pakeisti tvorą ir šią užduotį pavedė atlikti mums. Mes rekomendavome naudoti Decofor Arco plokštes, kurios suderina elegantišką išvaizdą su aukšto lygio saugumu ir ištverme.

Lefey 139Lefey 144

Decofor kaip neatskiriama turto dalis

Rekomenduojamas sprendimas pasižymi gražiai išlenkta apdaila ir rytietišku motyvu, esančiu ant plokščių viršūnės. To dėka, Decofor Arco tampa neatskiriama turto dalis, kuri didina jo estetinę vertę ir tvarkingai papildo pastatų architektūrinį stilių.

Mūsų plokštės puikiai saugo aptvertą teritoriją, yra nepaprastai praktiškas ir ilgalaikis. Apsauginių dangų sluoksnių dėka, Decofor Arco yra atsparus korozijai, o tai garantuoja ilgametį naudojimą.

Lefey 145Lefey 147

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika