Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Stadionas Salerne apsaugotas Publifor sistema

IMG 5455 bez logo

Su mūsų Publifor sistema, sporto stadionas Salerne atitinka visus Italijos teisės aktų reikalavimus. Trijų pakopų investicinis projektas buvo užbaigtas 2015 metais.

Betafence buvo pasirinkta saugumo ir minios kontrolės sistemos Arechi stadione Salerne įvykdymui. Stadione žaidžiamos futbolo klubo Salerno „Salernitana“ namų rungtynės, taip pat vyksta koncertai ir spektakliai. Futbolo aikštė yra stačiakampio formos ir neturi tako aplink ją.

PISANU NUOSTATOS

Rekomendacijos dėl stadiono saugumo Italijoje numatytos vadinamosiose Pisanu nuostatuose. Juose įtraukti pastatymo ir sporto pastatų ir zonų naudojimo standartai. Pagal nuostatas, kiekvienas stadionas turi turėti saugumo ir auditorijos kontrolės zoną, būti aprūpintas kontrolės prieigos prietaisais, taip pat kaip ir turniketai, kurie suteikia individualią prieigą auditorijai į stadioną.

Po sutarties sudarymo, mes nusprendėme, kad geriausias sprendimas poreikių patenkinimui bus Publifor sistema. Jos sistemos sudarytos iš dvigubų Nylofor 2D plokščių, sumontuotų ant pagrindo ir pagaminto iš cinkuotų lapų ir pripildyto betono. Tokia struktūra padaro aptvarą sunkų ir sunkiai pajudinama žmogui.

Pagrindinės Publifor ypatybės yra jos ilgaamžiškumas Ir tvirtumas. Todėl tvora atitinka visus CONI, Italian Olympics Committee reikalavimus.

1468584494 2886 publifor1468584530 2886 publifor

PROJEKTO ETAPAI

Mes atlikome darbus stadione trimis etapais:

  • 2007–2008 – trijų stadiono zonų apsauga. Naudojome 600 metrų Publifor sistemas ir vartus.
  • 2009 – aptvaro baigimas. Panaudojome 250 metrų Publifor sistemas ir vartus.
  • 2015 – atlikti pakeitimai tvoros struktūroje, kurie buvo būtini stadionų saugumo įstatymo pataisai. Sumontavome papildomus 250 sistemos metrus su vartais.

Dėka Publifor, sporto ir kultūros renginių organizatoriai Salerno stadione mėgaujasi lengvesne minios kontrole ir papildomai suteikia aukštą saugumo lygį auditorijoje.

 IMG 5459IMG 5456

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika