Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Stonewall sistema jau prieinama Lenkijoje

gabion stonewall zincalu 1 600x600px

Po entuziastingo priėmimo Belgijoje, "Stonewall" gabiono aptvarų sistema jau prieinama Lenkijoje.

“Stonewall” yra “Betafence” naujausias gaminys, kuris sujungia gabiono ir tvorų skydų savybes. Originalus pasirodymas, pratęstas lankstumas, saugumas ir komfortas uždirbo “Stonewall” daug entuziastų.

stonewall gabion 600x600 z3

Kaip ir visus gabiono gaminius, “Stonewall” galite pripildyti bet kuo, pavyzdžiui mediena ar akmenimis, todėl galima lengvai pritaikyti prie bet kokios jūsų sodo ar namo kompozicijos. Gabiono struktūra užtikrina apsaugą ne tik prieš įsibrovėlius, bet ir prieš išorinį triukšmą.

Nauja savybė – mūsų unikali garso slopinimo sistema, kuri yra visiškai nematoma, kai skydas yra pripildytas kuomet plokštė yra įmontuojama perdangos viduje. Toks sprendimas siūlo originalų dizainą be kompromiso dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo.

Papildomas pranašumas tas, kad jūs galite laisvai rinktis sienos aukštį ir storį. Gamintojas siūlo 160cm, 180cm ir 200cm aukščio bei 20cm, 25cm ar 30cm pločio struktūras.

stonewall ocynk 2018 001 1200x400

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika