Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Stumdomų vartų montavimas žingsnis po žingsnio

Egidia 04

Norite montuoti stumdomus vartus savo nuosavybėje? Mūsų gidas palengvins jūsų darbą.

Stumdomų vartų montavimo procesas yra šiek tiek sudėtingesnis negu tvoros segmentų, kadangi reikia sujungti daugiau elementų. Visgi, montavimas nėra pernelyg sudėtingas, kad jo nebūtų galima atlikti patiems. Jums prireiks šių įrankių: metro, drėlės, gulsčiuko, kastuvo ir karučio.

Pamatų paruošimas

Pradėkite montavimą išgręždami skyles skirtas pamatams. Skylių plotis ir skylių tarpai viena nuo kitos turi būti nurodyti gamintojo instrukcijose.Jų gylis turi būti atsižvelgiant į grunto įšąlą ir prie jo pridedant 10 cm.

Jeigu pasirinktų vartų modelis yra automatizuotas, išvedžiokite kabelius tarp vartams skirtų stulpų. Atminkite, jog kabelius dengiančios apsaugos turi būti šiek tiek aukščiau pamatų lygio.

Naudokite B25 tipo betoną pamatų liejimui pagal ant pakuotės paminėtus reikalavimus. Kai betonas bus supiltas įstatykite sriegius (M16X250 ar ilgesnius) ir atminkite jog jie turi būti iškilę bent 10 cm virš betono lygio.

Įsitikinkite jog pamatai buvo tinkamai išlyginti. Jeigu taip, galite dėti stulpų pagrindus tiesiai ant betono. Jeigu ne – naudokite DIN 9021 veržles ir poveržles.

Stulpų bei ratukų montavimas

Sekantis žingsnis yra pagrindinio stulpo su pagrindu uždėjimas ant sriegių ir priveržimas naudojant veržles ir poveržles. Visuomet atminkite jog reikia užtikrinti maksimalų stulpo pagrindo lygumą ant pamato!

Toliau, pritvirtinkite galinį ratukų rinkinį ant sriegių pamate ir priveržkite naudodami veržles ir poveržles.Galinių ratukų bamperiai turėtų būti nukreipti į pamatų išorę. Ratukų vėžimėliai privalo būti pritvirtinti vienoje linjoje bei indentiškame aukštyje.

Dabar reikės sumontuoti galinį stulpą ant iš pamatų kyšančių sriegių. Svarbu, kad galinis stulpas būtų tokiame pačiame lygyje kaip priekinis. Galiausiai pritvirtinkite jį veržlėmis ir poveržlėmis.

Vartų sparno montavimas

Paskutinę proceso dalį pradėkite nuimdami priekinį dangtelį nuo ratukų vėžimėlio ir uždėdami jį ant sriegių galinėje pamato dalyje.Priveržkite naudodami veržles ir poveržles. Nepamirškite, kad ratukas turi būti pritvirtintas apatinėje bėgio dalyje bei sudaryti statmeną kampą su sparno ašimi.

Uždėkite vartų sparną ant ratukų ir lengvai pajudinkite, kad įsitikintumėte jog sparnas pakankamai gerai slankiojasi. Jeigu ne, pataisykite jų stabilumą taikydami prie pagrindinio stulpo “L” profilio .Atminkite, jog vienas iš ratukų turi būti pritaikytas prie “L-profilio”, o kitas prie sparno rėmo. Galiausiai perrinkite sparno priekinį dangtelį.

Vartų geometriją galite reguliuoti naudodamiesi atsuktuvu. Jeigu vartai darinėjasi tinkamai – montavimas baigtas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika