Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Sveiki atvykę į naująjį Betafence.pl

Po kelių mėnesių intensyvių darbų, mes išdidžiai pristatome visiškai naują Betafence įmonės tinklapį.

Mes kurį laiką aptarinėjome pokyčius. Mūsų tikslas buvo padaryti https://www.betafence.pl/pl svetainę atitinkančią šiuolaikinius standartus ir interneto vartotojo reikalavimus. Pasirinkome platų asortimentą siūlančią Droopal sistemą ir remiantis ja sukūrėme naujovišką ir, mes tuo įsitikinę, geresnę įmonės svetainę.

Kas nauja Betafence?

Svarbiausia, iš pirmo žvilgsnio, mes paruošėme, be abejo, naują puslapio išdėstymą, kuris yra malonus akiai ir palengvina navigaciją. Interneto svetainės greitumas pristatytas kartu su nauju dizainu. Dabar galite skaityti svetainę mobiliuosiuose įrenginiuose, pavyzdžiui išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose.

Siekiant sudaryti daugiau galimybių lankantis mūsų svetainėje, mes pristatėme naują turinio meniu. O tai reiškia, kad jūs surasite šiuos pagrindinius skyrius adresu Betafence.pl:

  • Aptvarai ir vartai
  • Integruotos sistemos
  • Suvirinti tinkleliai
  • Gabionai

Pirmoji minėta kategorija dar papildomai buvo suskirstyta į kategorijas atitinkančias konkrečius vartotojo poreikius: individualios, korporatyvinės, kūrėjų ir platintojų sąrašas. Įdėtas skirstymas leidžia rasti reikalingą turinį lengviau.

Filtrai ir produktų pasiūlymai

Kitas patobulinimas, kuris leidžia lengviau ieškoti konkrečių problemų yra filtrų įdiegimas. Jūs esate vos vienu pelės paspaudimu nuo produkto, kurį norite peržiūrėti.

Informacija apie mūsų sistemas papildo tiesiogines nuorodas į projekto pasiūlymus. Įdedame juos į produkto puslapius tiesiai po aprašymu ir pasirinktų sistemų reikalavimais.

Atgaivintas ir plėtojamas dabartinis naujienų ir katalogų skyrelis yra neabejotinas svetainės turtas. Kartu jie sudaro galingą žinių bazę apie mūsų įmonę ir siūlomus produktus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika