Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Tempofor atlieka vaidmenį kino filme

Kino filme „vaidins” stumdomieji vartai „Tempofor”,  pastatyti ant mobilios platformos ir 2 eilių mobilių plokščių  „Tempofor”. Šie gaminiai buvo pasirinkti dėl paprasto surinkimo ir galimybės greitai perkelti juos iš vienos vietos į kitą. „Tempofor” gaminiai gali būti lengvai atgabenami į sceną ir perkeliami ar patraukiami be jokių žemės ar betono gręžimų.Kompanija „Betafence” siūlo plokščių sistemas „Tempofor” jau keletą metų. 2011 metais pristatyti nauji šios serijos produktai – stumdomi mobilieji vartai bei turniketai.
Mobiliųjų stumdomųjų vartų „Tempofor” struktūra yra paremta vartų „Egidia” konstrukcija su atnaujinta Nylofor 3D plokšte. Šie vartai jau yra sumontuoti ant betoninio pagrindo, dėka jo vartai gali būti statomi tiesiai statybų aikštelėje. Iš anksto įdiegta automatizacija (variklis) gerokai sutrumpina montavimo laiką.
Žmonių srautai gali būti kontroliuojami „Tempofor” turniketų pagalba. „Tempofor” turniketai yra sumontuoti ant plieninio pagrindo. Jie gali būti lengvai perkelti į reikiamą vietą šakinio krautuvo pagalba. Turniketų vartai yra pritaikyti vertis į abi puses.
Daugiau informacijos apie mobiliuosius „Tempofor” produktus galite rasti: www.tempofor.plŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika