Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Tinkamos tvoros –2016-tųjų tendencijos

108951s 1beka

Ar šiais metais planuojate statyti naują ar pakeisti esamą tvorą? Peržvelkite populiariausius sprendimus.

Tinkama tvora tai netik ta kuri vien tik užtikrina saugumą. Šiomis dienomis tvora turi pasižymėti gražia išvaizda bei derėti prie kiemo, sod ar kitos architektūros.Sužinokite kas yra madinga šiais metais.

Horizontalios tvoros plokštės

Tai sparčiai populiarėjantis sprendimas mėgiamas dėl savo horizontalinės strypų padėties . Ši tvoros sistema yra “vienoje linijoje”, tai suteikia modernią ir patrauklią išvaizdą.

Be to, tanki Horizen plokščių struktūra užtikrina aptvertos teritorijos privatumą. Su šio tipo ploštėmis išvengsite smalsių žvilgsnių į savo kiemą ar sodą iš praeivių.

Horizontal plokštės taip pat užtikrina patikimą apsaugą nuo perlipimo.Rezultatas?Joks nepageidautinas žmogus nepateks į jūsų teritoriją.

Diskrečiosios Bekafor Classic

Galbūt norite pabrėžti architektūros grožį? Šiuo atveju nedvejodami turėtumėte rinktis tvoros plokštės su paprastu bet moderniu dizainu.Bekafor Classic tinklas buvo sukurtas taip kad atskleistų kaip galima daugiau teritorijos grožio, bet tuo pačiu suteiktų ir saugumo jausmą Jums ir jūsų šeimai.

Bekafor Classic tvoros plokštės yra labai patikimos ir tarnausiančios daugelį metų. Be to, jas paprasta montuoti prie Bekaclip stulpų.

Elegantiškosios Decofor

Decofor tvoros plokštės yra sprendimas tinkantis pirkėjams ieškantiems įmantresnės tvoros. Rekomenduojame “Arco” modelį su išlenktomis arkomis puošiančiomis visą sistemą.

Kaip ir kiti Betafence modeliai, Decofor gali būti tiekiama su pilna sistema įskaitant tinkamus vartus ir stulpus.

11346s 1beka

Originaliosios Zenturo gabionų sienos

Jeigu norite kažko netradicinio ką taipogi būtų galima naudoti sode, rekomenduojame Zenturo gabionų sienas.Jos sudarytos iš dviejų Zenturo plokščių ir užpildo.Populiariausi užpildai yra akmuo, medžio žievė ir stiklas.

Sienos gali būti naudojamos tiek kiemui tiek sodui tverti. Jos taip pat tinka vijokliniams augalams remti.

117206s 1beka large

Taigi, koks tvoros sprendimas patraukliausias Jums?

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika