Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

TOBULOS TVOROS SIEKIMAS: APŽVALGA

be auderghem zenturo super 580x275 2

Zenturo Super gabionų sienos

Anne L. iš Auderghem ieškojo tvoros ir vartų, kurie derintųsi su jos veranda. Po begalinių internetinių paieškų ir apsilankymo Betafence stende Batibouw mugėje, ji rado tobulą sprendimą: gabiono sieną, pagamintą iš Zenturo Super plokščių. Skaitykite jos apžvalgą žemiau.

„Mes norėjome pakeisti praeitą žalią ir su ypatingai nudėvėtomis kilpomis tvorą į elegantišką ir tvirtą. Mums atrodė, kad žmonės nuolatos šokinėjo ir laipiojo per ją, norėdami patekti į kaimynystės sodus. Taip pat, norėjome kažko, kas būtų paprastai sumontuojama – nesame šios srities ekspertai.

Atlikau savo internetinę paiešką, apieškojau įvairias sistemas ir medžiagas, kol galiausiai radau Betafence gabionų sienas. Peržiūrėjome nuotraukas, perskaitėme instrukciją po paveikslėliais, peržiūrėjome mokymo programą su surinkimo instrukcijomis ir pasirinkome kokybišką sprendimą su prieinama kaina.

Kaip rekomenduojama puslapyje, pasirinkome antracito spalvos Betafence produktus, kadangi tai buvo labiausiai suderinamas variantas su veranda ir mūrinėmis sienomis.

Esame labai laimingi dėl savo pasirinkimo: turime elegantišką, paprastą sprendimą, kuris tobulai papildo aplinką. Netgi mūsų architektas, kuris iš pradžių buvo nusiteikęs skeptiškai, tapo entuziastu, kai papasakojome apie savo projektą. Sudėtingiausias etapas – paruošti pagrindus, bet su kelių draugų pagalba, mums pavyko tai padaryti“

Su naujomis Zenturo Super plokštėmis galite užpildyti savo tvorą dar gražiau ir kūrybingiau. Kitaip negu kitos plokštės, Zenturo Super puikiai tinka sodų atskyrimams ir tvoroms, o papildžius jas su natūraliomis medžiagomis (tokiomis kaip akmuo ar mediena) pasieksite estetiškus rezultatus. Kartu su Zenturo Super, Betafence pristato plokštes su mažesniais plyšiais: 50x50 mm ir 100x50 mm, tai užtikrina dar didesnes galimybes. Dabar galite pripildyti plokštes su mažesniais akmenimis, žievėmis ar medienos skiedromis be rizikos, kad jie iškris.

be auderghem 2018 10 zenturo classic poort 800x1067

Geriausia kombinacija

Norėdamas papildyti sistemą, L. šeima pasirinko Zenturo Classic pavienius slenkamuosius vartus. Vartai tvirti, atsparūs ir stilingi tuo pačiu metu. Tai tobulas suderinamumas su Zenturo Super gabionų sienomis. Sukurkite dar labiau stilingą įėjimą į sodą!

Jūsų sodas toks pats unikalus kaip ir tvora...

be auderghem zenturo super 580x275

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika