Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Vaikų žaidimų aikštelės aptvėrimas Ziedoņdārzs parke Rygoje

11

Ziedoņdārzs parkas yra įsikūręs Latvijos sostinėje tarp A. ČakaMatīsaSparģeļu ir Artilērijas gatvių. Tai – istorinė vieta, parkas buvo įsteigtas dar 1939 metais, bet renovuotas jis buvo visai neseniai. Šiame parke įsikūrusi vaikų žaidimų aikštelė džiugina visus vaikus, o tėveliai gali atsikvėpti ir pailsėti žaliojoje zonoje. Šis parkas yra 6,37 hektarų ploto, todėl jam aptverti yra reikalinga tokia tvora, kuri galėtų geriausiai pasiteisinti.

Nylofor 3D juosia vaikų žaidimų aikštelės teritoriją

Visada norima garantuoti pakankamą vaikų saugumą, todėl Nylofor 3D tvora gali būti viena palankiausių pasirinkimo galimybių. Ši tvoros sistema yra plačiai žinoma įvairiose pasaulio šalyse, ir vertinama iš tiesų palankiai (ji net gi laikoma aptvėrimų etalonu). Sistema garantuoja optimalią apsaugą, yra lengvai ir greitai montuojama, išsiskiria ilgaamžiškumu. Vaikų žaidimų aikštelei ši tvora tinka bene labiausiai, tad nieko nuostabaus, kad buvo priimtas būtent toks sprendimas.  Ši tvoros strypai yra padengti cinku, todėl tai gali užtikrinti tvoros ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos poveikiui.

DSC09699DSC09711

Žaidimo aikštelių aptvėrimo alternatyvos

Betafence – tai gamintojas, galintis pasiūlyti iš tiesų gausų įvairių tvorų pasirinkimą. Įrengiant įvairius parkus ir vaikų žaidimų aikšteles galima rinktis ir kitokias šio gamintojo tvoras, kurios galėtų užtikrinti pakankamą saugumą. Viena  tokių galimybių – tai suvirintos vielos tinklas PantanetFamily, kuris dažnai naudojamas nuosavų teritorijų apsaugai bei aptverti įvairias aikšteles. Ši tvora gali būti naudojama ir itin didelėse teritorijose, kuriose norima išvengti įsibrovėlių. Stadionų ir parkų apsaugai taip pat puikiai tiksResitor tinklinės tvoros sistema, kuri pagaminta ir regztos vielos su rombo formos akimis. Šios tvoros montavimas yra pakankamai greitas ir nesudėtingas, todėl puikiai tinka ir didelių teritorijų apsaugai. Vaikų žaidimų aikštelėms taip pat puikiai tinka ir Barafor tvora, užtikrinanti patikimą apsaugą. Ji gali būti naudojama aptveriant pramoninės paskirties pastatus, įmonių teritoriją, mokyklas, darželius, įvairius parkus ir stadionus. Galima rinktis skirtingo aukščio tvoras, kurios galėtų garantuoti optimalų saugumą.

Vaikų žaidimų aikštelė, įsikūrusi Rygoje, pasižymi ypatingu saugumu, todėl tėvams nereikia baimintis dėl savo vaikų saugumo. Toks sprendimas gali garantuoti dar geresnį vaikų ir jų tėvelių poilsį – juk visada norima jaustis ramiems.

DSC09719DSC09724DSC09726

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika