Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Veteranai bus įdarbinti investicinėje zonoje

HESCO HAB

Hesco, Betafence kompanija, laimėjo sutartį dėl įtvirtinimų sistemos statybos JAE ginkluotosioms pajėgoms. Investicijų vertė yra beveik 25 milijonai dolerių.

Laimėjusi JAE ginkluotojų pajėgų konkurso sutartis buvo paskelbta INDEX. Hesco pateikė savo pasiūlymą bendroje įmonėje su keliomis JAE kompanijomis, kurios pakėlė pasiūlymo kainą.

Sutartis apima keturis MIL koncertinos įtvirtinimo sistemos įmonės standartinius dydžius, taip pat kaip HAB1 apsauginę pastogę. Siekiant įgyvendinti projektą, Hesco atidarė savo filialą Jungtinėse Arabų Emyratuose ir samdys daugybę Emyratų veteranų, kurie buvo sužeisti mūšyje.

“Manome kad bus pozityvu – iš JAE perspektyvos – padėti karo veteranams,” – sakė Michael Hughes, Hesco prezidentas. “Mes, Hence, įdarbinsime buvusių Emyratų karių grupę”.

profile

Gamybos plėtros planai

Per statybos darbus, kurie yra planuojami baigti iki šių metų pabaigos, veteranai surinks įtvirtinimų elementus. "Kaip tik pasidarysime labiau pasitikintys gamybos procesu, mes tikėsimės perleisti daugiau įgūdžių ir kompetencijų – taip pat ir elementų gamybos procese,” – Hughes pabrėžė. “Tai gali reikšti, kad mes pradėsime nuo komplektų ir surinkimo, tada pasirūpinsime vietiniais žaliavų partneriais."

p1391333personnelhesco accommodation bunker

Hesco yra visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas, susijęs su apsauga nuo atakų iš išorės, turto ir žmonių saugumu. Ji specializuojasi greitame apsauginių tvorų surinkime, “saugumo zonų” bunkeriuose ir balistinio atsparumo neperšaunamose liemenėse Gynybos ministerijai, energetikos ir teisėsaugos aptarnavimo sferoje, užtikrinant prekes tokiems klientams, ir JAV sausumos pajėgoms, JAE sausumos pajėgoms, Jungtinių Tautų ar JK gynybos ministerijai.

HES HAB 2 2014

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika