Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Villaggio Turistico Lido del Sole 2

betafence przerwa wakacyjna sierpien 2018 1200x400

Atostogų kurortas

Villaggio Turistico Lido del Sole 2 atostogų kurortas yra gražus pušų miškas Bibionėje, formuojantis tik 600 metrų nuo jūros esančią žalią oazę, kurioje yra didelis bendras sodas su vaikų žaidimų aikštele, barbekiu zona ir dideliu baseinu. Kurortas siūlo liukso numerius su balkonu antrame aukšte arba sodu pirmajame aukšte, taip pat dviejų aukštų namus su sodu ir antrojo aukšto balkonais.

Kurorto vieta su daug žalumos reikalauja tikslios visų konstrukcinių elementų integracijos. Į šį veiksnį visada kasmet atsižvelgiama, kuomet planuojami atnaujinimo darbai, siekiant nuolat tobulinti siūlomą įrangą.

1. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x2753.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x275

Šiandien turizmo vietose reikia skirti daug dėmesio modernizavimui, restruktūrizavimui ir atnaujinimui, kad būtų tinkamai atsižvelgta į klientų poreikius, kurie vis labiau reikalauja estetinės vertės kurortuose, kuriuose jie praleidžia savo laiką. Tai taip pat taikoma tvoroms, leidžia derinti funkcionalumą ir estetines vertybes.

Betafence siūlo platų tvorų spektrą, kuris gali diskretiškai apriboti ir pakeisti įvairias vietoves, taip pat turistines, tuo pačiu metu išlaikant reikalingą saugumo lygį.

Klientas, kuris pasirinko Betafence, norėjo, kad tvora būtų balta, kurortas išsiskirtų iš konkurentų ir atitiktų visų kitų objekto struktūras.

Mes naudojome Nylofor® 3D technologiją, paprastą ir atsargią tvorą, kuri yra ypač efektyvi, kada reikia papildomo sistemos nelankstumo ir ilgaamžiškumo. Tai užtikrina 100 x 50 mm dydžio horizontalios juostos ir 5 mm skersmens juostos. Plokščių viršutinis kraštas baigiasi bukomis 30 mm ilgio smaigaliais. Tai, kartu su tvoros tvirtumu, užtikrina aukštą visos sistemos saugumą.

4.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x2755. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x275

Nylofor 3D yra puikus sprendimas greitai aptverti jūsų sklypą, dėl puikiai suprojektuotų komponentų, leidžiančių greitą montavimą ir aukštą kokybę.

Betafence yra tvirtas, ilgalaikis, taip pat ir jūros pakrantėse, kuriose būdingas didelis drėgnumas ir druskingumas. Jis pagamintas iš cinkuoto plieno strypų ir vėliau taikomas aukštųjų technologijų apsauginiams procesams, kurie užtikrina atsparumą oro sąlygoms.

Viena vertus, toks sprendimas, skirtas pakeisti ankstesnę tvorą, padėjo patenkinti estetinius poreikius ir reikalavimus, susijusius su architektūros ir kraštovaizdžio integracija, kita vertus, užtikrino veiksmingą sistemą, apsaugančią kurortą nuo įsilaužimo.

Techninės specifikacijos

- Užsakymo apimtis: 170 linijiniai metrai

- Produkto tipas: Nylofor 3D

- Aukštis: 153 cm

2.betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d 580x2756. betafence villaggio lido del sole 2 nylofor 3d580x275

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika