Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Virintas tinklas ritiniuose: alternatyva tvoros plokštėms

108816S 1BEKA

Ieškote tobulos tvoros savo namams, tačiau nenorite investuoti į tvoros plokštes? Pagalvokite apie virinto tinklo tvoros sistemos įsigyjimą.

Tvoros tinklai apima ir virinto tinklo gaminių serijas. Jie skiriasi nuo populiariausių versijų savo gamybos technologija: vietoj plieninės vielos surezgimo ji sujungiama virinant. To pasekoje gaunamas daug tvirtesnis ir estetiškai gražesnis produktas. Vieni iš pavyzdžių galėtų būti “Pantanet” tinklai iš Betafence: “Essential” ir “Family”serijų.

Aušta kokybė už žemesnę kainą

Tvoros pagamintos iš virinto tinklo yra puiki alternatyva tvoros segmentams turintiems panašias savybes tačiau kainuojantiems daugiau. Kitas svarbus aspektas yra tai, kad tvoros tinklo išvaizda labai panaši į tvoros segmentų.

Virintas tvoros tinklas yra labai patikimas dėka taikomos cinkavimo ir padengimo PVC technologijos. Betafence atveju, gaminių ilgaamžiškumas patvirtinamas ilgalaikėmis garantijomis: 10 metų “Pantanet Essential” ir 20 metų “Pantanet Family” serijos tinklams.

Papastas montavimas – platus pritaikomumas

Tvoros pagamintos iš tinklo yra labai paprastai montuojamos, o visas procesas yra greitas ir lengvas. Dėl to betkuris “pasidaryk pats” entuziastas nesunkiai susitvarkys su šia užduotimi be specialisto pagalbos. Viskas ko jums tereiks tai perskaityti montavimo instrukciją betafence.lt

Virintas tinklas gali būti naudojamas praktiškai kiekvienoje privačioje teritorijoje. Tinklas užtikrins saugumo lygį, komfortą ir gražų estetinį vaizdą jūsų namams ir sodui.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika