Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

“Weldmesh” tinklas puikiai tinka statyboms

Pantanet Protect roll

“Weldmesh” tinkas iš Betafence yra produktas kurį galimą pritaikyti daugeliu būdų statybų industrijoje. Dėka savo savybių jis gali būti naudojamas tiek pastatų viduje tiek išorėje.

Weldmesh gaminiai gaminami naudojant specialią virinimo technologiją. To pasekoje gaunamas rezultatas yra mechaniniam apdorojimui paruošti tvoros lakštai, kurie naudojami daugelyje pramonės sektorių.

Žemiau rasite penkias populiariausias funkcijas kurias atlieka Weldmesh produktai.

1. Produkcijos linijų apsauga

Aptvarai pagaminti iš virinto tinklo neabejotinai padidina saugumo lygį šalia produkcijos linijų: mašinų, judančių dalių ar transporto zonų. Maži Weldmesh tarpai neleidžia prie darbo mašinų pridėti rankų ar net pirštų.

Dar daugiau - Betafence gali parūpinti korozijai atsparų tinklą kuris gali būti naudojamas lauke.

2. Komponentai lovoms

Patikimumas ir tvirtumas lemia, jog Weldmesh produktai yra tinkami naudoti lovų komponentams, tokiems kaip čiužinių laikikliai. Jie taip pat puikiai tinka naudoti gyvūnų garduose, ypač šunų.

3. Naminių paukščių narvai

Paprastas mechaninis apdirbimas ir galimybė sujungti tinklą leidžia jį naudoti konstruojant talpius ir saugius narvus naminių paukščių vesimo fermose. Puikus ilgaamžškumas leidžia narvelius naudoti daugelį kartų.

4. Sandėliavimo lentynos

Kompanijų sandėliams reikalingi paprasti ir efektyvūs sprendimai – juos užtikrina Weldmesh produktai. Dėka jų patikimumo ir tvirtumo Weldmesh tinklai puikiai tinka lentynų konstravimui aukštuose sandėliuose. Tokio tinklo naudojimas lentynoms atitinka priešgaisrinės apsaugos normų reikalavimus kadangi purškiant vandenį jis patenka ir ant apatinių lentynų.

5. Kabeliniai padėklai

Dėka savo patikimumo ir tvirtumo Weldmesh produktai puikiai tinka kabelinių padėklų konstrukcijoms gamybos salėse. Kabeliniai padėklai yra gaminami iš cinku padengtos vielos ir nerūdijančio plieno vielos maisto ar chemijos pramonėje.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika